2737
2734

این تجربیات شرکت کننده ها حالت نزدیک به مرگ و کماست و هیچکدوم مرگ کامل رو تجربه نکردن اگر اهل علم هستید این متن نوشته ی علم ساینس توسط بزرگترین جراح مغز رو بخونید تا متوجه شید همه ی این تجربه ها بازی ذهنه و دلیلی بر وجود دنیای دیگه پس از مرگ نیست .

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

اما در مورد تجربه یکسان

اساس کار مغز یکی هست

به این مثال دقت کنید ( بیشتر کسایی که معمولا فشار خون پایینی دارند و یا قد بلندی دارند اگر ناگهان برخیزند و بایستند چشاشون سیاهی می‌ره و جرقه های نورانی می بینن در تمام دنیا هم یکی هست )

آیا میتونیم بگیم این موضوع اشتباه هست و باید هر کدام از این افراد توهمات متفاوتی در دیدن جرقه های نوری داشته باشند؟

مغز شما و من و مغز همه آدمای دنیا وقتی دچار عارضه ای میشه فرایندی یکسان و طی می‌کنه

ما دو قسمت در مغز داریم نواحی حسی حرکتی و نواحی ارتباطی که کم خونی این نواحی مثل تجربه نزدیک به مرگ توهمات و پاسخ های متفاوتی رو رقم میزنن

اول کم خونی نواحی حسی و حرکتی رو بررسی کنیم

چون در تجربه نزدیک به مرگ کاهش برونده قلبی باعث کم‌خونی نواحی بینایی و خود چشم میشه و این عارضه به شکل نور معمولا تعبیر میشه در هر سن و هر کجای کره زمین باشیم

اگر کم خونی تو شکنج انگولار به وجود بیاد خودش و بیرون از جسمش حس می‌کنه فرقی نداره کوچک باشه یا بزرگ اهل کجا

و به همین صورت کم خونی هر قسمت از مغز در نواحی حسی حرکتی نتیجه مشابه داره

شما در این تجربیات هیچ تفاوتی رو نمی‌تونید پیدا کنید

اطلاعات تفسیر میشه ولی دورسولترال پری فرونتال ( medial prefrontal) مغز نیست که تشخیص بده این احساسات واقعی یا نه فرد حس می‌کنه واقعا بی وزن بوده و نور دیده و ....

اما موضوع همینجا تموم میشه ؟ آیا در جزئیات هم  شبیه هم هستند ؟

نه دیگه اینجا فرق داره اصلا شبیه هم نیستند

چون وارد اختلال پرداز نواحی ارتباطی مغز  میشم  تفاوت ها شروع میشن  

اختلال پردازش به علت کم خونی این نواحی وابسته به انبار حافظه س

توهمات ادراکی این نواحی حتی  ریشه در فرهنگ داره چون اطلاعات مغز شما وابسته به فرهنگ تون متفاوت هست

در واقع توهم اینجا مربوط به تفکر هست

در لحظه های سخت عموما دست به دامن ماورا میشم مطابق اطلاعاتی که از بدو تولد در مغز ما ثبت کردند

یا حضرت عباس

یا حسین

یا علی

دم مرگ عزرائیل میاد

و ....

شیعه دست به دامن امام ها میشه و مسیحی دست به دامن عیسی مسیح

ممکنه یکی تو ثانیه های آخر هوشیاری خانواده ش و به یاد بیاره یکی مشکلاتش و مثلا طلب کارش و ...

این مسیر فکری آشفته قطع نمیشه حتی با کاهش هوشیاری و داده های آخر به شکلی متوهمانه می‌تونه شکل بگیره

و فرد ادعا می‌کنه مثلا فلان شخص اونجا حضور داشته مثلا عزراییل و دیدم یا امام رضا رو دیدم یا مادرم و دیدم و ....

که اگر داستان ها رو گوش کنید می‌بینید که این موارد که چه گذشته و چه کسی رو دیدن در جزییات کاملا متفاوت هست

و دوباره چون  اطلاعات تفسیر شده ولی دورسولترال پری فرونتال ( medial prefrontal) مغز نمیتونه درست کار کنه و تشخیص بده این احساسات واقعی یا نه فرد حس می‌کنه واقعا این اشخاص و دیده و این یک احساس واقعی بوده

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم بهتره اطلاعات اشتباه رواج ندیم و اون دنیا که ابدی هست رو نسوزونیم

شما از اون دنیا برگشتی ؟

2728

عزیزم برنامه امروز رو دیدی ؟ این متفاوت از نوشته شما بود چون هیچ ذهنیت قبلی ای وجود نداشته و چیزایی دیده که هیچ پیش فرضی هم ازشون در ذهنش نبوده 

خود برنامه هم با پزشک صحبت کرد و ایشون گفتن در این حد رو کما و علم نمیتونه توجیه کنه

به نظرم بهتره اطلاعات اشتباه رواج ندیم و اون دنیا که ابدی هست رو نسوزونیم

شما طی یه فرایند تصادفی بوجود اومدی 

اگر مطالعه کنی با حقیقت تلخ روبرو میشی

2740

دیگه با آدمی که حتی معاد رو قبول نداره جای بحثی باقی نمیمونه تا چند سال دیگه خودتون متوجه میشید چی به چیه که البته خیلی دیره

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
تجربه گر امشب که داخل سقفو دیده بود چی ؟؟؟

خب عزیزم بخونم متن علمی منو متوجه میشی 

امروز جایی بودم اتفاقی دیدم برنامه رو 

فقط اون قسمتش که اصرار داشتن چون طرف اونور دیوار رو میدونه خراب شده پس حرفاش راسته و شاهد میگرفتن! 

مثل اینه یه روباه بگی شاهدت کیه بگه دمم

نمیدونم چرا فکر میکنن باید بهشون اعتماد کرد!

من قسمت امروز رو که دیدم واقعا باور کردم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2706