2733
2734
عنوان

دوستانی که زندگی پس از زندگی می‌بینید توجه بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 47 پست
شما طی یه فرایند تصادفی بوجود اومدی  اگر مطالعه کنی با حقیقت تلخ روبرو میشی

عزیزم چه تصادفی اخه😐😐😐 بیشتر تحقیق کن این همه جانور جاندار جهان هستی.... همش تصادفی بوده؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

همسر من کادر درمانه میگفت برای یکی از مریض ها که چند لحظه ای علائم حیاتیشو از دست داده و با شوک و ماساژ دوباره برگشته این موضوع پیش اومده و حتی دیده بوده که کی داشته تلاش میکرده که بر گرده 

عزیزم من این روزها به یه چیزی رسیدم. باید تعصب رو بذاریم کنار. یعنی گارد نگیریم که اونا دروغ میگن یا نه صد در صد حق با اوناست. بنظرم باید تا زنده هستیم ببینیم و بشنویم و بخونیم و خودمون رو بشناسیم تا بفهمیم چی درسته و چی غلط. سر عقایدی که ممکنه کاملا اشتباه باشن با هیچکس نجنگیم

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2740

چرا برنامه ای که باعث رواج انسانیت و خوبی هست رو رد میکنین واقعا چه چیز بدی رو در این برنامه دیدید فقط دارین خودتون رو گول می‌زنین 

اینجا جای تبادل نظره نه تحمیل نظر رعایت فرمایید🙏درخواست دوستی قبول نمیکنم 😊میخام برای دخترم مادری باشم که مامانم برام نبود😔

نظرتون محترم دوستان عزیز 

من خودم در این زمینه تحقیق کردم با چند تا پزشک و منابع معتبر نتیجه این بود

هر کسی نظر خودشو داره و قابل احترامه

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق

عزیزم پس اونایی که چیز هایی که تا به حال توی دنیا ندیده بودند رو در تجربه نزدیک به مرگ دیدن و بعد از برگشتن برای اطرافیان تعریف کردن و تایید شدن چی ؟؟؟؟؟ 

برای سلامتی عزیزانم لطفا یک صلوات بفرست 🌹

حرف شما درست ولی خبرای درستی که میدن در حالی که بی هوش بودن چی؟ 

مثلا پری شب یه پسر سرطانی رو نشون داد حتما ببین این قسمت رو خیلی اطلاعات از گذشته و آینده نزیکانش فهمیده بود همه هم درست اینا هم توهم بوده مرگ هست آخرت هست خدا هم هست

چرا برنامه ای که باعث رواج انسانیت و خوبی هست رو رد میکنین واقعا چه چیز بدی رو در این برنامه دیدید ف ...

من فقط خواستم شواهد علمی رو بگم بلکه آگاهی جامعه بیشتر شه

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
شما طی یه فرایند تصادفی بوجود اومدی  اگر مطالعه کنی با حقیقت تلخ روبرو میشی

یکی از دلایلی که کسانی که به معاد اعتقاد ندارن دچارپوچی میشن همینه که فکر میکنن خلقتشون همون حقیقت تلخی هست که میگید بهتره شما بیشتر مطالعه کنید اثباتش اصلا دور از عقل و فهمش اصلا سخت نیست 

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
2706