2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب هرکسی متفاوته تو نمیتونی نظر بقیه رو یاد بگیری! 

خیلیا رسیدن بهم خیلیام شکست خوزدن پس خودت باید سنجی تماممم 

ن ایه یکی ک داغون شده بگه ن توهم بگی الان من داغون میشم 

همه چیز بستگی ب خودت داره

2731

توی سن پایین مدل وابستگی ها با سن بالاتر فرق میکنه

بخاطر همین زخمی که ازش به جا میمونه واقعا عمیقه انقدر که شاید بیست سال بعد بری تراپی برای یه مشکل دیگه یهو ریشه اش از اونجا در بیاد

بعد ورود به دانشگاه و اون سن دیگه کم کم اوکیه 

2740
۱۲سالم بود آشنا شدیم و بعد از ۱۲/۱۳سال اردیبهشت پارسال عقد کردیم  بستگی به خیلی چیزا داره  ...

واییی عزیزم دمت گرمممممم چجوری طاقت اوردی یکم توضیح بده😍😂

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

منم 14سالگی با نامزدم آشنا شدم

اون 18 

بعد هفت هشت سال عقد کردیممم🥲

واقعا سخته همش فکر و خیال داری می‌ترسی نرسی بهش 

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

من سیزده سالم بود شوهرم هجده بود 

اما مخالفم که تو سن بچگی دوست بشی چون خیلی صدمه روحی میبینی یه روز نباشه حالت خراب میشه بی تابی می‌کنی

در عوض اینکه تو سن پایین باید زندگی کنی نه اینکه تو رابطه باشی

2706