2737
2739
عنوان

اعمال شب قدر رو براتون به صورت کامل نوشتم 🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 12224 بازدید | 407 پست
برات دعا میکنم♥

مرسی قشنگم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۱۹ ام ۲۱ ام ۲۳ ام رمضان  اولشم فردا شبه

عزیزم ممنون 

ان شاء الله حاجت روا باشی 

امشب شب قدره 

واسه همه مریصا دعا کن لطفا

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
عزیزم ممنون  ان شاء الله حاجت روا باشی  امشب شب قدره  واسه همه مریصا دعا کن لطفا

حتما گلم شماهم منو دعا کن ب عشقم برسم 

مریمم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
حتما گلم شماهم منو دعا کن ب عشقم برسم  مریمم

سلام خوبی مریم جون؟

این چیزی ک بهت میگم رو دیروز خودم راجع بهش خوندم

بخوای تو نی نی سایت یا جاهای دیگه تحقیق کنی میبینی واقعا حاجت رواییش عالیه

دعای نادعلی کبیر برای بازگشت معشوق هرشب جمعه ۱۴ بار میخونی ب نیت طرفت. بعد ۱۰۰ تا صلوات میفرستی

برای حاجت های دیگه هم ۷ بار پشت سر هم میخونی

چون میبینم خیلی دوست داری به اونی ک دوسش داری برسی گفتم بهت بگم. انشالله حاجت روا شی اگه صلاحت باشه

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
2740
سلام خوبی مریم جون؟ این چیزی ک بهت میگم رو دیروز خودم راجع بهش خوندم بخوای تو نی نی سایت یا جاهای ...

سلام گلم بله قبلا خوندم 🥺

ان شاالله امسال می رسی عزیزم

ممنون جانم 

سلام گلم بله قبلا خوندم 🥺

پس لطفا یه لطفی کن

درمورد نماز اگه فهمیدی چیکار باید بکنیم منم تگ کن

و اینکه این نماز برا چی خوبه؟؟؟

یکی هم میخواستم بگم حالا که قراره بیدار بمونیم بهتره هممون نماز شب بخونیم. خیلی عالیه

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍

بچه ها به توصیه مرحوم فاطمی نیا سوره واقعه بعد توحید بعد ۷ مرتبه یا الله بگید برای برآورده شدن حوائج ایشون خیلی تاکید کردن بعد انجام این عمل ایشون رو هم یاد کنید من هرسال تو شبای قدر به توصیه ایشون عمل میکنم خیلی مجربه

@جان_و_جهانم    

ممنونم عزیزم 

۱۰۰ رکعت که نه ولی تا جایی بتونم و وقت کنم میخونم نماز و اعمال امشب و بیادت هستم 

چرا تاپیکت تعطیل شد؟😐😂 یک دقیقه رفتم اومد منفجر شد 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
حتما گلم شماهم منو دعا کن ب عشقم برسم  مریمم

ان شاء الله اگه به خیر و صلاحته هر چه زودتر بهش برسی

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2706