2733
2739
عنوان

فحش های پدرشوهرم

715 بازدید | 22 پست

سلام دوستان. پدرشوهر من به همیشه به دخترم که الان دو سالشه از این حرفا میزنه که موردشو بشورنت، بمیری و از این خرفا. الانم اومده خونه ما دوباره برگشت به دخترم گفت بمیری چقدر سرو و صدا میکنی، من بهش گفتم دور از جونش این چه حرفیه. بهش اینجوری نگید. دوباره از عمد دو بار دیگه گفت. خیلی داغ کردمو ناراحت شدم. به شوهرم گفتم، به جای اینکه به باباش تذکر بده که نگه، سر من داد میزنه و صداشو میبره بالا که حالا عزرائیل نه ایستاده که تا یکی گفت فلان کنه.هر چی آدم...خوله افتادن دورو بر منو این حرفا.

دوستان میخوام الان بدونم که حق با منه؟ یا حق با شوهرمه و من نباید حساس و ناراحت بشم و نباید انتظار داشته باشم به باباش تذکر بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق با شماس..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2731

حرفهای ما انرژی دارن فردا دور از جون واقعا اتفاقی بیوفته چی ؟ بعد اصلا این چه وضع حرف زدن با بچه ست فردا یاد میگیره به همه میگه . حق با شماست 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2740

حق با شماست 

بچه رو بردار و خونه رو ترک کن 

نمی‌فهمم  چرا  یک بچه باید بادرینگ یک فرد سالخورده باشه 

و کسی هم اعتراضی نکنه 

سنش بالاست و احترامش واجبه اما تاجایی که خودشونم محترم رفتار کنند !

به همسر تون بگین بچه ی ما از همین سنین کم اعتماد و عزت نفسش داره شکل میگیره و من اجازه نمیدم کسی بهش توهین کنه 

ولو پدر خودم و یا پدر شما 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2706