2737
2734

میخواست یه عکسیو تو گوشیش نشونم بده بعد گفت نمیدونم چرا نیست عکسه

منم فکرم رفت به اینکه ممکنه حذفش کرده باشه و گفتم گوشیو بده شاید پیداش کنم...رفتم تو سطل آشغال گوشیش یادش رفته بود اونجا رو پاک کنه...عکس یه زنی رو دیدم...آوردمش نزدیک دیدم بله!!این عکس زنیه که عموم از جوانی عاشقش بود ولی بهش نرسید و زنه فامیلمونه.

فک کنید موضوع مال ۲۰ ...۲۵...سال پیش بوده...الان عموم پسرش ۱۹ سالشه و زنشم غریبس...اما هیچوقت نتونست اونو فراموش کنه و بار ها میخواست از زنعمو جدا شه...چون زنعمو ۸ سال از عمو بزرگتر بود همین موضوع بدتر عموم رو مصمم میکرد...اینکه چرا باهاش ازدواج کرد رو خودشم میگه نمیدونم...

خلاصه طلاق نگرفتن و عموم به خاطر پسرش و اینکه امکان رسیدن به اون زن هم صفر بود پیش زنعمو موند

اماااا فک نمیکردم هنوز عکسشو تو گوشیش نگه داره...خیلی ناراحت شدم و حتی کلی حرف بارش کردم و گفتم خاک تو سرت کنن چرا این عکسو داری...اونم هی میخواست توجیه کنه...

برای زنعمو ناراحتم خیلی....خیلی خانومه...دست به دعا همیشه..نماز سر وقت...با ایمان...نمیدونم چرا باید این سرنوشت رو می‌داشت....

و با این موضوع  از همه پسرا میترسم برای ازدواج....چون عمومو که دیدم به نظرم مردها  هیچوقت عشق اولشون فراموش نمیکنن...برعکس خانوما...

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما چی میدونیم؟من جدا قضاوتی ندارم اگه هر مسئله ای هست خودش میدونه و خدای خودش

عزیزم موضوع از قضاوت گذشته

من میگم عکس تو گوشیش بود بهش نگا میکرده...هنوز معلومه فراموشش نکرده..نمیخوام مقصر جلوش بدم...اما یقین پیدا کردم عشق اول برای آقایون فراموش نشدنیه

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
2728
عزیزم موضوع از قضاوت گذشته من میگم عکس تو گوشیش بود بهش نگا میکرده...هنوز معلومه فراموشش نکرده..نمی ...

نمیدونم واقعا اگه عشق اولش با این شرایط هنوز فراموش نکرده

خدا به دلش صبر بده و بهترینا واسه خودش خانوادش اتفاق بیفته

انسانها باهم فرق میکنن ، همه که یکجور نیستن 

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام