2737
2739
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2636 بازدید | 133 پست
حرفی نزدیم که پاکش کنیم،توهرکاری که میخوای بکن

برای من که فرقی نداره چون به موضوع تاپیکت ربطی نداشت بخاطر خودت گفتم

دیگه هر طور صلاح میدونی 🤷‍♀️

همیشه که ورق برنمی‌گرده؛ گاهی هم کتاب بسته میشه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی عصبی میشم همون لحظه واکنش نشون میدم که تبدیل به کینه نشه واسم....حرفای تلخ بهتره که فراموش ب ...

بجاش کینه بشه واسه دیگران...

منطقیه! 🙄

همیشه که ورق برنمی‌گرده؛ گاهی هم کتاب بسته میشه!
حتما به تور بازیگر ماهری نخوردی که اینو میگی

دخترا بزرگترین بازیگرای دنیا هستن،کسی که آتیش بازی بلده سوختن رو تجربه کرده،ولی باید حس ها رو کنترل کرد

احترام احترام میاره....
2728
برای من که فرقی نداره چون به موضوع تاپیکت ربطی نداشت بخاطر خودت گفتم  دیگه هر طور صلاح میدونی ...

به من باشه میگم احتیاجی نیست پاکش کنی...حرف وقتی ازدهن بیرون میاد دیگه نباید پاک وتصحیح بشه

احترام احترام میاره....

اینی که گفتید با توجه به ادمای گذشته ش قدرتو بیشتر میدونه..واقعا حق بود و خب در صورتی ام هست که اون فردی که باهاش داره اشنا میشه مثل ادم گذشته اون دختر نباشه و ویژگی های منفی اونو تا حد خیلی زیادی مثل نداشتن تعهد...توجه کافی  نکردن...بی احترامی نداشته باشه در اون صورت خب اگه دختره لاشی نباشه واقعا قدر اینی که الان اومده تو زندگیشو حتما میدونه 

عاشق  خانم فاطمه زهرا و امام رضا  : )
2740
اینی که گفتید با توجه به ادمای گذشته ش قدرتو بیشتر میدونه..واقعا حق بود و خب در صورتی ام هست که اون ...

اون دخترتوذهنش یه گارد و تجربه ی تلخو داره ومی ترسه که تو این تجربه رو دوباره واسش رقم نزنی.....به مرور زمان اون زخمی که به روح دختر خورده رو میشه درمان کرد،میشه طبیب هم دیگه شد وکاری کرد باخیال راحت سرشو رو شونه ت بذاره وچشماشو ببنده....

احترام احترام میاره....
سفت بخورد نکن ولی بگو باهم آشنابشید واحتیاج به زمان داری

از ی طرف عزت نفسم اجازه نمیده بار اول قبول کنم 

از طرف دیکه آدم خجالتی و سر به زیریه و میترسم حس کنه مزاحمه و هرگز دوباره پیشنهاد نده ...

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

ربطی نداره باید پرسیده بشع 

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
رابطه جنسی چیزی نیست که راحت باهاش کناراومد،ولی اصل رو برصداقت حرفاش بذار تا به آرامش برسی.....

والا واسه من اصلا نمیشه چه راحت چه سخت کنار اومد  چون بنظرم ادمی که قبل ازدواج اینکارو کرده بازم میکنه چون ترسی از انجام اون گناه نداره و قبحش رسخته براش..بنظرم علت اصلی زیاد شدن خیانت ادمای متاهل همینه...

والبته در واقع بعضی وقتا اونقد حس دوست داشتنه به ادم غالب میشه که خودت خودتو مجبور میکنی اصل رو بر صداقتش بزاری...

عاشق  خانم فاطمه زهرا و امام رضا  : )
2706