2733
2734

سلام خانما

من چندماهه عقد کردم و داریم برای خونمون وسایل میخریم و شوهرم میگه من برای اشپزخونه چینی و قاشق و ظرف وظروف خریدم در صورتی که من روحمم خبر نداشت نسبت به این موضوع و خیلی دوس داشتم کل وسایل خونمو خودم انتخاب کنم.از طرفی مادرشوهرم با من خیلی مشکل داره و کلا دوس داره سر به تن من نباشه.روز عقدم موقع شام مادرشوهرم هرچی وسیله سر سفره گذاشته بود همش تازه و نو بودن و همون وسیله هایی بود که شوهرم برای خونه خودمون خریده.از طرفی مادرشوهرم سر سفره برگشت تو جمع گفت همه وسایلم تازه پسرم برام خریده.من اولش ندونستم اینا وسایل منه.هیچی نگفتم.ولی بعدش که شوهرم گفت من وسایل خریدم برای خونمون فهمیدم‌مال منو اشتفاده کرده و اومده پزشو تو جمع داده.از طدفی هم همه رو مادرشوهرم رفته به سلیقه خودش انتخاب کرده که من به شدت از خودش و سلیقش متنفرم.حالا سر این موضوع با شوهرم دعوام شده که من گفتم اون وسایل رو نمیخام.شوهرمم سمت مادرشه.منم گفتم اکه مال منه چرا استقاده کرده و پزشو تو جمع داده و بعدشم اونا سلیقه من میست.شوهرمم ۸۰ میلیون داده برای اون وسایل.من جیکار کنم😔😔😔

شاید نداشته نو و خوب بزاره سر سفره

شاید با این کار جلو خانوادت ابروی خودت رو خریده و چیزای کهنه و صدمدل نزاشته

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید نداشته نو و خوب بزاره سر سفره جلو خانوادت ابرو خودت خریده

دارن بابا.تعدادمونم زیاد نبود.کلا با من لجه.میخاد شوهرم هیچی برای من نخره.میبینه شوهرم چیزی برای من خریده میخاد دیونه بشه

ناراحت نباش

دعوا هم نکن 

فوقش اینه ازش بگیر بیار بعد بزار دیواری جایی بفروشش برا خودت یا سلیقه خودت باز تهیه کن

نوشابه هم خانواده داره ولی تو نداشتی😏(مخاطب خارج از نینی سایت نوشتم وقتی دیدمش هی دلم خنک شه)
2740
دارن بابا.تعدادمونم زیاد نبود.کلا با من لجه.میخاد شوهرم هیچی برای من نخره.میبینه شوهرم چیزی برای من ...

اره تو بهتر میشناسیش حتما همینطوره ک تو میگی ولی دیگه گذشته خودتو ناراحت نکن عزیزدلم یه ظرف ارزش نداره تو روحتو ازار بدی ازش بگیر بعد ک رفتی خونه بفروش نوشو با سلیقه خودت بخر عروس خانم

ما وسایل یخچال و تلویزیون و این چیزا خونه با داماد هست

دامادمون حتی یخچالم ک خرید ما جوری ربتار کردیم ک وای خونه شما جا نداره رفت امد زیاده مراقب نیستن ال نشه بل نشه 

یخچال و وسایلش رو از همون موقع خرید اورد گزاشت خونه خوومون

2706