2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم خیللللی ...

295 بازدید | 20 پست

خسیسن.من ۱۰ساله واردخانواده اشون شدم از ۱۷سالگی.من خسیس نیستم ولی ولخرجم نیستم.از ترس این ک نگن چرا اینو انقدر خریدی یا چقد خریدی یا فلان کاربیخودیه چرا الکی پول خرجش کردی اصللللا ب خودم نمیرسم.حدود دوسالی میشه خیلی این فکرا توسرمه.دوس دارم ابرومو لیفت کنم میگم بعداخواهرشورام میگن بیخودی پول خرج کردی یا کراتین کنم یا رنگ مو.یا ی لباس نمیخرم انگار بیماری روانی گرفتم.توروخدا بگین چیکارکنم.شوهرمم اصلا مثه اینا نیست شکرخدا.تازه یکی ازخواهرشوهرام هم بینی عمل کرده هم بوتاکس میکنه.یکیشون چربی تزریق کرده ب صورتش من خداروشکر نیاز ندارم ب این کارا ولی اصلا نمیتونم ی رسیدگی ساده بکنم از ترس حرف اینا.خواهرشوهربزرگم فوق العاااااااده فضوله.امشب اومد خونمون کل زیروبم زندگیمو پرسید ومنم همه رو گفتم عین...خودش اصلا نم پس نمیده.تورو خدا سرزنشم نکنید فقط کمکم کنید بی توجه نگذرید خواهرای خوبم.مسئلهی خیلی بزرگی شده واسم.اینا میگن فقط پس انداز کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرف مردم و به کتف چپت بگیر

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓
اتفاقا بر لجشون باید به خودت برسی و خرج کنی  شوهرتم که میگی خسیس نیست  

کلا باهم خوبیم مشکلی نداریم.دوس ندادم لج بازی کنم میخوام حرفشون طرز فکر فقیرشون واسم مهم نباشه.شوهرم میگه گوش نده بهشون.ولی انگار مهرطلبم دوس ندارم کاری کنم ک خوششون نیاد😒

2738
درسته.چجوری؟

به راحتی... حرفاشونو بشنو و با یه لبخند ساده از کنارشون رد شو و کار خودت رو انجام بده..ببین اونا فهمیدن هرچی بگن تو گوش میدی و از این حرکتت پاداش گرفتن و هعی می‌خوان حرفاشونو بهت تحمیل کنن پس اگر تو یه مدت کارایی ک خودت دوست داریو انجام بدی اونا هم دیگه در دهنشون بسته میشه!

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓
کلا باهم خوبیم مشکلی نداریم.دوس ندادم لج بازی کنم میخوام حرفشون طرز فکر فقیرشون واسم مهم نباشه.شوهرم ...

خوب کاری رو انجام بده که خودت دوست داری

چرا فکر میکنی باید همه رو راضی نگه داری؟

2706