2733
2734
عنوان

پدرشوهرم منو ازخونه انداخت بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 88 پست

وای چقدر منی منم به پدر شوهرم از گل سنگین تر نگفتم همیشه احترام گذاشتم برگشت بهم گفت تو حیوانی  البته شوهرم همونجا برگشت همین کلمه رو بهش گفت اما من دیگه دلم خنک نمیشه  حتی نمیخوام صورتشو ببینم 

بعضی ها دست خودشون نیست احترام ور نمیدارن باید برینی براشون تا رو چشم بزارنت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد خواهرشوهر خودم افتادم با همسرم دعواش شد برگشت گفت جادو جنبل زنت روت تاثیر گذاشته!بخدا اگه من دنب ...

نمیدونم چراهر اتفاقی میفته چشم ما میبینن خب مگه من پیششون نبود بخدا کوچیک ترین چیزی از دهنم در نیومده بجز اینکه به شوهرم گفتم اینم خونه باباشه بیخیال شو گیرنده

شوهرم بله مقصره ولی خب پدرش بامن چیکار داشت من که چیزی نگفته بودم 

خب پدرو پسر لنگه همن دیگه بیخودی عصبی میشن و به بقیه توهین میکنن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
وای چقدر منی منم به پدر شوهرم از گل سنگین تر نگفتم همیشه احترام گذاشتم برگشت بهم گفت تو حیوانی   ...

خدا لعنتشون کنه البته منم بار اولم نیست یه بار دیگه دعوام کرده 

نمیدونم چراهر اتفاقی میفته چشم ما میبینن خب مگه من پیششون نبود بخدا کوچیک ترین چیزی از دهنم در نیومد ...

دقیقا من داشتم به همسرم میگفتم ازت بزرگتره بیخیال شو

که یهو برگشت اینو گفت عنتر افریته

2740
چیکار کرده مگه در هر صورت طرفدار زنش بوده

اول اون بوده که حرمت صاحب خونه رو نگه نداشته زده گلدون رو شکونده که چرا فلانی رو که من خوشم نمیاد ازش دعوت کردی خوشش نیومد به جای بی حرمتی میرفت خونه خودش راحت میشست نه اینکه کارو به کتک کاری خواهر و چاقو کشی روی پدر برسونه 

اینایی که در این حد جوش میارن دلشون هم اکثرا کوچیکه رودی پشیمون‌میشن از کارشون پدرش خیلی کارش زشت بو ...

والا شاید بخاطر این که شوهرم ۱۰۰میلیون دستش داره گفت تا فردا صبح صد میلیونمو پس ندی میام خونتو آتیش میزنم وگرنه این پدرشوهری که من دیدم هیچوقت از کارش پشیمان نیس کثافت 

اول اون بوده که حرمت صاحب خونه رو نگه نداشته زده گلدون رو شکونده که چرا فلانی رو که من خوشم نمیاد از ...

اینم راسته ممکنه این رفتار با شما هم داشته باشه در آینده چون پدرش اینجوری بوده

ضمنا من خودم شوهرم نه که خیلی طرفدار خانوادش هست و منو به خانوادش ترجیح میده برای همون حساس شدم با این مسائل میگم هر کار باشه شوهر ولی طرفدار تو باشه نه خانوادش

دقیقا من داشتم به همسرم میگفتم ازت بزرگتره بیخیال شو که یهو برگشت اینو گفت عنتر افریته

منم بعداز اینکه بیرونم انداخت نذاشتم شوهرم باچاقو بزنش دستشو گرفتم گفتم جون من اگه کاری باهاش داری بیا جمع کن بریم 

اینم راسته ممکنه این رفتار با شما هم داشته باشه در آینده چون پدرش اینجوری بوده ضمنا من خودم شوهرم ن ...

درسته همسر باید طرفدار زنش باشه ولی اینجا مقصر اصلی شوهر استارتر بود باید به جای بی احترامی به همسرش اشاره میکرد که برن نه اینکه دعوا بندازه و بدتر به خانومش هم بی احترامی بشه 

منم بعداز اینکه بیرونم انداخت نذاشتم شوهرم باچاقو بزنش دستشو گرفتم گفتم جون من اگه کاری باهاش داری ب ...

کار شوهرت به شدت زشت بوده عزیزم آدم به پدرش بی احترامی میکنه و چاقو میکشه آخه!؟

هرچقدرم داماده بده نباید حرمت پدرو جلو شما و داماد و بقیه خرد کنه

2706