2733
2734

میشه تاپیک رفتم مسجد نماز حضرت عباس بخونم رو بیایین 

یا رب منو ببخش ....غیر از تو به هر سو دویدم غربت بود 

خوندم.من بودم پارش میکردم

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونا یه سریدار معمولین. کاره ای نیستن.

یه قران یا مهر کم بشه براشون مسئولیت داره‌

بیخیال .

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
خیلی دلم شکست  خیلی خورد شدم

مگه ملک باباشه غلط کرد .چقدر مظلومی

بله پروفایل خودم میباشم                                                    گر شاخه ها دارد تری🌿                                                        ور سرو دارد سروری🌲                                                           ور گل کند صد دلبری💐                                                           ای جان،تو چیز دیگری👌

به نظر من بزرگش کردین.سخت نگیرین.از این اتفاقا از ادمای دورو بر زیاددیده میشه.شما چون سرایدار مسجد بودن انتظار دارین رفتارشون عالی باشه ولی خوب اینجوری نیست...

چه روحیه حساسی دارین😃.گفته بودین تاپیکای قبلی شکایتشون رو بکنم به خدا ؟؟ شکایتم نکنین روحتون تاریک میشه😊

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

رفتار اونا درست نبوده ولی اینم در نظر بگیر که اگه تو تایم غیر از نماز مسجد باز باشه دائم باید مواظب باشن احتمالا اینو ازشون خواستن دیگه.تو خودتو بزار جای اونا،نمیتونن ۲۴ساعت چشمشون به کسی باشه که میاد، شما رو هم که نمیشناسن

امروز در جوان ترین سنی هستی که از اینجا به بعد خواهی داشت،ازش لذت ببر
خیلی دلم شکست  خیلی خورد شدم

واقعا؟؟ چرا من عجیبه برام.فقط با عصبانیت حرف زدن دیگه من عنوانودیدم غکرکرذم خیلی اتفاقات بدی افتاده.شاید تا حالا کسی دعواتون نکرده.بخند بابا دنیا دوروزه یه روزشم رفته 😊🌹

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
حتما قانون داره و ساعات مشخصی بازه مسجد

صد در صد

ولی لحن خادم مسجد چرا باید اینطوری باشه دل بنده خدا رو شکسته

خدا جونم میدونم که همیشه با منی🥹 من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ

از طرفی اتفاقات بدی ممکنه تو ساعت تعطیل برای مسجد بیفته که مسئولیت سنگینی براشون داره.اونا غالبا ادمای ضعیفی هم هستن از نظر مالی.شما ببخش

رفتار اونا فوق العاده بد بوده ولی شما که دیدی بسته اس باید میرفتی یه مسجد دیگه 

خیلیا به قصد دزدی میان مسجد یا دست گل به اب میدن سر همین این سرایدارا به کسی اعتماد نمیکنن 

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
به نظر من بزرگش کردین.سخت نگیرین.از این اتفاقا از ادمای دورو بر زیاددیده میشه.شما چون سرایدار مسجد ب ...

روحیه حساس ؟

بشدت زود رنج و شکننده 

ولی خب تو سر نماز باشی داد بزنن بیا بیرون چه حالی میشی ؟

نمازمو نصفه ول کردم رفتم...همون جا گفتم یا حضرت عباس اینا مانع شدن به خودت میسپرم

چکار کنم اینجوری نباشم تا یکی دلمو می‌شکنه عین پیرزن نفرین میکنم

یا رب منو ببخش ....غیر از تو به هر سو دویدم غربت بود 

یه امامزاده یادمه متولیش با غصه میگفت دیشب دزد اومده هر چه بوده حتی لامپ ها رو باز کرده...این بنده خدا باید جواب میداد.یه مسجد تو شهرمون اومدن فرشای دستباف رو بردن مرید مسجد حسابی گیر کرد.خوب طبیعیه اجازه ندن

2706