2737
2739
عنوان

پدرشوهرم منو ازخونه انداخت بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2512 بازدید | 88 پست
اصلا هم اینطور نیست هیچم خطر ناک نیست من از ادمای بی زبون بی غیرت بدم میاد الان دامادشون بی زبونه خو ...

باشه عزیزم شما ب خواب خرگوشیتون ادامه بده 

فقط دلم برا ادم یی ک سر راه شوهر خطرناکت قرار میگیرن میسوزه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شوهرش بیکاره بی هیچه بخاطر همین میگه تو میتونستی با ادم بهتری ازدواج کنی این مایه ننگه تو خانوادمون ...

شوهرت حق نداره امر و نهی کنه

نمیتونه جای خواهرشوهر ت تصمیم بگیره

حتی اگر اشتباه م بکنه بازم زندگی خودشه و حق انتخاب داره

2728
شوهرم بهترین اخلاق دنیاروداره فقط بعضی وقتا که عصبانی میشه من چیزی نمیگم خودش خوب میشه اونا میرن روا ...

خب بنظرم شوهرت که انقدر با شما خوبه  بهش بفهمون که  رفتارش با پدرش و دامادو خواهرش درست نبوده  و دخالت نکنه 

خب بنظرم شوهرت که انقدر با شما خوبه  بهش بفهمون که  رفتارش با پدرش و دامادو خواهرش درست نب ...

اصلا و ابدا دیگه اینکارو نمیکنم اگه منو بیرون نمیکرد الان پشتشون بودم ولی ازاین ب بعد هربلایی سرشون بیاره چیزی نمیگم 

2740
اصلا و ابدا دیگه اینکارو نمیکنم اگه منو بیرون نمیکرد الان پشتشون بودم ولی ازاین ب بعد هربلایی سرشون ...

بنظرم شما هم بدت نمیاد شوهرت و خانوادش به جون هم بیفتن. پدرشوهره هم‌نیت شما رو فهمیده بخاطر همین از خونش بیرونت کرده

شوهرم بهترین اخلاق دنیاروداره فقط بعضی وقتا که عصبانی میشه من چیزی نمیگم خودش خوب میشه اونا میرن روا ...

والا من جای شما بودم دق میکردم. شوهرت دست به چاقو میشه، شما ذوق میکنی. 

شوهر تو ببر مشاوره کنترل خشم نداره. خانوادگی هم کلا عقل و تدبیر و ابرو سرشون نمیشه.

در بی ادبی پدرشوهرت که شکی نیست. ولی شوهرت با بی تدبیری زمینه ساز توهین به خانوادش شده پس مقصره. خودش باید احترام زنشو نگه میداشت جایی که هست بی حرمتی نمیکرد که به زنشم بی ادبی بشه. اون پدر باعث همچین پسری میشه. در ضمن چاقو کشی اصلا عادی نیست ذوق نکن حتی برای زن و بچه اونم تو این شرایط مسخره و روی پدر. پسفردا روی شما هم میکشه خدایی نکرده

والا من جای شما بودم دق میکردم. شوهرت دست به چاقو میشه، شما ذوق میکنی.  شوهر تو ببر مشاوره کنت ...

همینو بگو 

من ک‌میترسم با این جور ادما تو ی شهر زندگی میکنیم 

پس تعریفشون از ادم خطرناک چیه 

؟

فکر کن یکی تو خیابون با زن ایشون دعواش بشه ، چاقو برنش. من که ترسیدم ازشون

دفیقا همین و اینکه شوهرش چاقو داره و از اون استفاده میکنه براش عادیه و عین خیالشه و موضوع اصلی رو ول کرده گیر داده ب رفتار پدر شوهرش