2733
2734
عنوان

با نامزدی که هزره چکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 40 پست
جدا شوید

چطوری اصلا چطور به خانوادم بگم حالم ازش بهم میخوره بهش گفتم ی بار دیگه نگاه به دخانوم ها کردی من ازت جدا میشم خیلی پرو گفت بهتر 🌚

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جامعه خیای بد شده  مردا چشم چرون شدن زنا هم بی حجاب. خدا رحم کنه

متاسفانه 💔

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
2731
عکس پروف خودتی ؟

آره با برنامه فتولب درستش کردم اهل تعریف نیستم ولی خودم خوب اخلاقم خوب نمیدونم چرا گیر این افتادم 💔

میزنم  یعنی کتک می‌زنند شما رو ؟  شاید سو تفاهم پیش اومده و به نظر شماست که خانوم هارو د ...

بله ی وقت ها دست روم بلند میکنه ی از ترس خانوادم تا چند روز ماسک میزدم که صورتم مشخص نباشه

آره با برنامه فتولب درستش کردم اهل تعریف نیستم ولی خودم خوب اخلاقم خوب نمیدونم چرا گیر این افتادم 💔

آره خیلیییی خوشگلی حیفی با این نامزدت نامردت🥲

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
2740
قطعا بهتر ک نمیشه بدتر میشه تجربه شخصی خودم

چکار کنم به نظرت 😔

بله ی وقت ها دست روم بلند میکنه ی از ترس خانوادم تا چند روز ماسک میزدم که صورتم مشخص نباشه

عزیزم ازش جدا بشید 

تحقیقات ثابت کرده (  فرضیه و حالت  نیست که نسبی و درصدی باشه ) 

تحقیقات ثابت کردن افرادی که دست بزن دارن خیلی طول می‌کشه این عادت رو ترک کنند 

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
آره خیلیییی خوشگلی حیفی با این نامزدت نامردت🥲

به قول خواهرم خوشگلا از اول شانس ندارن 🥲 خیلی ممنونم زیبا می بینی گلم💜

عزیزم ازش جدا بشید  تحقیقات ثابت کرده (  فرضیه و حالت  نیست که نسبی و درصدی باشه )&n ...

😔 

2706