2733
2734
عنوان

با نامزدی که هزره چکار کنم ؟

776 بازدید | 40 پست

همش به دخترا زنان نگاه میکنه خیلی بدم میاد حالم بد میشه بعد ک میگم میگه میگه نگاه نکردم میزنم 💔

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میزنم 

یعنی کتک می‌زنند شما رو ؟ 

شاید سو تفاهم پیش اومده و به نظر شماست که خانوم هارو دارن رصد میکنن

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

جامعه خیای بد شده 

مردا چشم چرون شدن زنا هم بی حجاب. خدا رحم کنه

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
2740
ببخشید خب چرا ب خانوادت نمیگی ؟

مثلا به خانوادم بگم چکارش میکنن اینقد بد دهن شده که میخاد ازش جدا شم اما چطوری میترسم 🌚

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
مثلا به خانوادم بگم چکارش میکنن اینقد بد دهن شده که میخاد ازش جدا شم اما چطوری میترسم 🌚

وقتی میخواد ازش جدایی خب جداشو تو چرا موندی باهاش

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
جامعه خیای بد شده  مردا چشم چرون شدن زنا هم بی حجاب. خدا رحم کنه

بی حجاب ؟ رسماً تا زانو میپوشن و نافو میزان بیرون 😅

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
2706