2737
2734

دخترم ۸ ماهشه دوستدارم یک بچه بیارم که فاصله سنی کمی داشته باشن اما میترسم بهظرتون خیلی سخته میشه تحمل کرد یا پشیمون میشم دوستدارم دوتا خواهر باشن همدم هم بشن

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه بچت ارومه بیار

خیلی شیطونه روزا دیوونم می‌کنه

یک دختر خانم قرتی تو دل منه 💓🧁به قول یکی از کاربرا دیگه از حالا تو خونم یک عروسک متحرک دارم 🌱براش لاک میزنم تل میزنم هر عصر قراره یک عالمه لباس عوض کنه و جلو آینه قر بده ❤️از حالا دیگه رژ لبام و کفشام دوتا صاحب داره 🥺💓خدایا میشه بخاطر نی نی من به همه کسایی که دلشون دختر قرتی میخواد یدونه بدی 🥺🙏 دلبر نازم به زودی میای پیشم خدایا شکرت 🌈🏩💞

پسرم ۴ ماهش بود که دومیو باردار شدم 

خییلی سخت بود خیلی البته دست تنها بودم اگر کسی کمکت باشه راحتتره

الان پسرم ۶ سال و دخترم ۵ سالشه تا وقتی جفتشون سه سال و رد کردن خیلی سخت گذشت خیلییییییی

2738

دو فرزنده های فامیل اینجورن....فقط شنیدم برای بدن مادر ۳ سال ایدآله....و حداقل ۱.۵ سال...طبیعی بودی؟

نمیشه هم گف همراز و همدم میشن حتما....تو فامیل سه جفت نزدیک هم داریم یکی کلا از هم خوششون نمیاد...یکی معمولی....یکی خیلی صمیمی....صمیمی ها برادرن

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
ببین اختلاف کم عالیه  ولی حداقل ۱۸ ماه به بچه اول شیر بده بعد اقدام کن

عزیزم بچم شیر خشکیه از دوماهگی دکتر گفت شیرش نده

دخترعموم فاصله بچهاش ۲۲ماهه گفت تا یکسالگی بچه دوم دهنش سرویس شد و ده سال پیر شده ولی الان راضیه

اره لامصب همین یکسال اولش سخته ولی یک‌عمر میگذره

2706