2733
2739
عنوان

با شوهرم قهرم چیکار کنم ک امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 7032 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنطرت لباس خداب بپوشم برم زیر پتو خودمو ب خواب بزنم یا نه ضایعست؟

نه خیلی 

منم یه بار همین کارو کردم جواب بود

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰😍

بنظر من دوران عقدتون رو زهر نکن عزیزم.

یه کم از لطافت زنونه استفاده کن و کوتاه بیا.

تا اومد زیر پتو ماچش کن و بهش بچسب.😂😂😂😋😋😋💋💋🥰

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2740
به این میگن تجربه 😅👍

والا خب.😂😂😂😂😂

منم شوهرم خیلی غد و مغروره.

فقط منم که یاد گرفتم چیکار کنم اصلا باهاش مقابله به مثل نمیکنم تا زندگیمون تلخ نشه عزیزم.🥲

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
حالا اینجا بگم چکار کنید همه هجوم میارن ، ترجیح میدم چیزی نگم 🌹

بگو 🤪

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
دقیقا

بخدا اگه بخوای جواب مردا رو بدی سنگ رو سنگ بند نمیشه.😢😢😢💔💔💔

2706