2737
2734
عنوان

با شوهرم قهرم چیکار کنم ک امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 7061 بازدید | 126 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بنطرت لباس خداب بپوشم برم زیر پتو خودمو ب خواب بزنم یا نه ضایعست؟

نه خیلی 

منم یه بار همین کارو کردم جواب بود

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰😍

بنظر من دوران عقدتون رو زهر نکن عزیزم.

یه کم از لطافت زنونه استفاده کن و کوتاه بیا.

تا اومد زیر پتو ماچش کن و بهش بچسب.😂😂😂😋😋😋💋💋🥰

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

ب خدا شوهر ا گناه دارن چرا همیشه اونا باید پیش قدم شن باید خانوما هم پیش قدم شن تا بغهمن براشون مهم هستن اسی جان تو همون کاری ک خودم گفتم انجام بده تو زندگی ک نباید غرور باشه

خسته از جماعت زنده کش مرده پرست�🙂😔
2740
به این میگن تجربه 😅👍

والا خب.😂😂😂😂😂

منم شوهرم خیلی غد و مغروره.

فقط منم که یاد گرفتم چیکار کنم اصلا باهاش مقابله به مثل نمیکنم تا زندگیمون تلخ نشه عزیزم.🥲

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
حالا اینجا بگم چکار کنید همه هجوم میارن ، ترجیح میدم چیزی نگم 🌹

بگو 🤪

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
دقیقا

بخدا اگه بخوای جواب مردا رو بدی سنگ رو سنگ بند نمیشه.😢😢😢💔💔💔

2706