2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده.. بهش پیام بدم!

103 بازدید | 18 پست

ی مدته خستم و دلم بشدت تنگه براش اون مشاور مدرسه پارسال حس میکنم باهاش حرف بزنم خالی میشیم و اینم بگم اصن باهاش حرف نزدم پارسال ولی حس میکنم واقعا دوسش دارم برم باهاش دردودل کنمو.. سخته برم مدرسه پارسالم و باید قبلش هماهنگ کنم بهش پیام بدم..

بنظرتون چی میگه اصن میزاره برم؟

چیکار کنم

خانمه یا آقا؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خآنم بابا برا دردودل مخام چی کار دارم ب متاهلیش ۱۶ سال

خب بهش پیام بده، چ اشکالی داره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740

اکانت تل شو گیر بیار 

اسمتو نگو داستان نشه فقط بگو دانش آموز فلان مدرسه بودی

بعد باهاش بحرف

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
اکانت تل شو گیر بیار  اسمتو نگو داستان نشه فقط بگو دانش آموز فلان مدرسه بودی بعد باهاش بحرف

چی بگم آخه مقدمرو نمیدونم واقعا 

دوس دارم حضوری ببینمش 

بنظرت اصن پی ام بدم یا بیخیال بشم؟

2706