2733
2734

وقتی ۱۳ سالم بود یه همکلاسی داشتم یعالمه رفیق که بددهنن و با هزار نفرن داشت با هزار تا پسر رل میزد و دورش پر آدم بود یعالمه دوست داشت بهش حسودی میکردم 

الان که نگاه میکنم متوجه میشم به چیزی که بودم باید افتخار میکردم

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قطعا باید افتخار کنی عشقم 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            اندر دل ما تویی نگارا😘🙃                                   ۱۴۰۲/۷/۲۱

اینکه تو تنهایی خودت شرمنده خودت و دیگری نیستی

سرت همیشه بالاست و حالت خوبه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2740

اون موقع شاید کلا از بین اون همه آدم یک نفر اینجوری بود الان همه بچه ها حتی دهه نودی ها دوست پسر دارن و سیگار میکشن. اون موقع که از مدرسه تعطیل میشدن چیزایی ازشون میبینم که شاخ در میارم

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......

من هنوز برام سواله چطور میشه با این همه آدم بود

حس میکنم می‌شکنم اگر جای اونا باشم

مثل این میمونه هر تیکه از روحتو دست چندین نفر بدی 

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
الان کجاس اون ازش خبر داری

اره با رل دوستش ازدواج کرد و با پسره رابطه جنسی داشت پسره ام آخر با یه بچه ولش کرد طلاقش داد خانوادشم گفتن دیگه دختر ما نیستی و الان با یه بچه آواره شده

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم
2706