2737
2734

دلم میخواست برم حرمش  دلم پر می‌کشید که اون لحظه اونجا باشم   دوهفته بعد صبح که پاشدم  نمیدونم چی شد مستقیم اومدم ترمینال بلیط گرفتم برای مشهد   دو روز موندم  وقتی اومدم پدرم گفت رفتی مشهد برای  امام رضا هم گفتی دلمو شکست منو مسخره کرد 

کاش منم بطلبه خیلی دلم حرم میخاد

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بودم دیگه ارزشی برای پدرم قایل نمیشدم وهمه چیزمو بهش نمیگفتم. انقدر تحت تاثیر حرف دیگران نباش وگرنه روانت داغون میشه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

انشلا ک بار بعدی ک خاستی بری امام رضا با ذوق و شوق و دل خوش بری ..اون چیزی ک میخای شده باشه 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2738
خودش اعتقاد نداره دلش می‌خواهد منم مثل اون باشم

خب میخای ارامشداشته باشی بهت هیچی نگه میتونی جلوش نقش بازی کنی الکی افکارشوتاییدکنی و خودتم مثل اون حرف بزنی. درغیراین صورت رابطه توباهاش کم کن وصبور باش باهاش صحبت کردی

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه