2733
2734
عنوان

به نظرتون نگه داشتن طلا کار درستیه

257 بازدید | 30 پست

دوتا تیکه طلا دارم شوهرم اگه چشمش به طلا بیوفته غیر مستقیم هی میگه فلان قسطم عقب افتاده فلان جا بدهکارم آنقدر میگه تا من بفروشم 

حالا این دوتا تیکه رو پیش مادرم گذاشتم ، از اون طرف هم مامانم و داداشم هی تو گوشم میخونم که نشون نده بذار پیش ما باشه 

بعد امروز داداشم حرف رنگ و نقاشی خونه مامانم شد می‌گفت باید خودمون پول بذاریم رو هم واسش رنگ کنیم ( حالا منم پول ندارم که گفتم منکه ندارم) مامانمم بازنشسته هست 

اره خیلی بده .اخ پیفه بده من همشونو  

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

بیار خونت  باز بهتره 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

عجبا

همه چشمشون دنبال دو تا تیکه طلاست، چقدر بده اینجوری😒

اصلا به روی خودت نیار

خودتو بکن اصلا طلایی نداری

هر‌کس هم هر حرفی از خرج و مخارج زد به روی خودت نیار 

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
ای بابا دور و برتم همه پول میخوان. چصمصون به دوتا تیکه طلای توئه. ازشون بگیر قایم کن. بگو لازم دارم

آره منم همین حس رو داشتم، داداشم می‌گفت چند روز پیش آخه کی طلا به خودش آویزون می‌کنه و طلا فقط برای عروسی است و تو شوهرت چشمش به طلاهاته ، حالا مامانمم یه کمی طلا داره و بهش اویزونه 

2706