2737
2734

نه من اصلا سینه ام هیچی اش نشده

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماهی که حامله شدم یه سینه ام سفت بودیکی نه درحالی که ماه قبلم همینجوری شده بودو حامله نبودم

الان دوروز تاخیر دارم و‌سینهام‌فقط سفت متورم شده ولی درد ندارم نمیتونم تشخیص بدم واسه پریود یا نه

2728
کلا علایم نداشتید ؟تهوع از کی داشتید

تهوع از ۷ هفته نه علائم نداشتم فقط پاهام کرخت میشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
تهوع از ۷ هفته نه علائم نداشتم فقط پاهام کرخت میشد

اخه منم هیچ علایم متفاوتی ندارم عین تایم پریودمه از بس بی بی منفی دیدم دلم نیست بزارم الان ۳۰روز شده نشدم معمولا پریودام ۲۶روزس 

اخه منم هیچ علایم متفاوتی ندارم عین تایم پریودمه از بس بی بی منفی دیدم دلم نیست بزارم الان ۳۰روز شده ...

منم ۷ سال اقدام بودم این ماه اقدام نبود سه بار رابطه داشتیم کلا میخواستم برم آی وی اف هیچ علامتی نداشتم به جز همون کرختی پاهام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738