2737
2734
عنوان

چرا بعضیا انقدر خوشبختن؟

481 بازدید | 47 پست

طرف هم رشته ای که خونده شان اجتماعی داره مثه دندون یا پزشکی شوهرشم همینطور پولم دارن قیافه هم دارن مسافرت و تولد سوپرایزی و اینجور چیزاشونم که به راهه. چرا واقعا بعضیا انقدر دنیا به کامشونه؟ ما هم باید بشینیم حسرت بخوریم 

چی بگم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین الان این قسمت از برنامه زندگی پس از زندگیو دیدم ترجیح میدم دیگه ناشکری کنم به جاش تلاش کنم، اگرم وضعیت بهتر نشد نشد دیگه. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
همین الان این قسمت برنامه زندگی پس از زندگیو دیدم ترجیح میدم دیگه ناشکری کنم به جاش تلاش کنم، اگرم و ...

درسته تهش یکیه برای همه ولی همین ۴ روز دنیا یکی لذت میبره یکی دائما در عذابه

این همیییشه سوال منم بوده،،، یک عمره حسرت خوشبختیو پولداری بقیه رو باید بخوریم تهشم جناب عزرائیل به حسابمون میرسه،،، اون دنیام فک کنم همین حسرتا نصیبمون بشه باز

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
اینی که توی ذهن شماست رو نمیدونم ولی دوتا اینجوری میشناختم یکیشون بسیار با ایمان بود، اون یکیشون هم ...

چه ربطی داشت!

این چیزا به شانس ،تلاش و کمک خدا،  موقعیت خونوادگیه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
درسته تهش یکیه برای همه ولی همین ۴ روز دنیا یکی لذت میبره یکی دائما در عذابه

دیگه از قدیم همین بوده، چیکار میشه کرد

2706