2733
2734
عنوان

تابحال شده زن همسایه خونت بخابه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 75 پست

با یک شب چیزی نمیشه بزار بمونه.شاید تازه از جای شلوغ اومده تنهایی اذیتش میکنه.پیرها حوصله سر و صدا ندارن.بچهاتم ک شلوغ.موقع رفتن هم بگو بچهام شلوغن و سر و صدا شما خونه تودت راحت تری و فلان. اگه فردا باز بساط کرد دنبال بهانه باش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بی زبون نباش پاشو بگو حاج خانم دارم میرم خونه ی مامانم شما رو تا منزلتون می‌رسونم بعد بردیش خودت برگرد خونه بزار بفهمه تمایل نداری خونت بمونه😐هر دفعه همین برنامه رو داشته باش 

ارثت که دست اون نیست

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2731
بی زبون نباش پاشو بگو حاج خانم دارم میرم خونه ی مامانم شما رو تا منزلتون می‌رسونم بعد بردیش خودت برگ ...

فوقش اگه چیزی به روت اورد میگی مامانم  زنگ زده گفته نمیخواد با بچه هات زا به راه بشی بمون خونه

هماهنگ کن داداشت یا بابات بیان باهاشون بری یک دور بزنی .. بعد در خونه پسرش در بزن بگو مادرتون میخواستن شب پیش ما بمونن، من خودم دارم میرم بیرون. یا بیاین خونه اش و شب باهاش بمونین یا مادرتون رو بیارین خونه تون، گناه داره پیرزن تنهاست.. شاید چیزی فهمیده که نمیخواد تنها تو خونه باشه!!!!!!!! 

2738
فوقش اگه چیزی به روت اورد میگی مامانم  زنگ زده گفته نمیخواد با بچه هات زا به راه بشی بمون خونه

نه اتفاقا بزار بفهمه برای دک کردن اون پاشدی😅

من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
هماهنگ کن داداشت یا بابات بیان باهاشون بری یک دور بزنی .. بعد در خونه پسرش در بزن بگو مادرتون میخواس ...

روم نمیشه اصن دلشو ندارم امشب ک هیچ خوابیده...بعدا صد در صد بهونه میارم 

۶ماهم مونده سعی میکنم زودتر برم از اینجا

بدار بمونه دیکه

اره خوابیده...تعجبم از اینه پسراش و نوه هاش ک از حیاطش خونه ساختن دیوارکشی کردن ی سر بهش نمیزنن امضب اولین بار اومد پیش من بمونه اخه قبلا دخترش بود اونم رف خونه خودش عید قربان میاد

بی زبون نباش پاشو بگو حاج خانم دارم میرم خونه ی مامانم شما رو تا منزلتون می‌رسونم بعد بردیش خودت برگ ...

کاش دلشو داشتم...نمیدونم خیلی بی زبونم اصن دلمم نیومد اما دلمم نمیخاد دوباره تکرار شه خیلی ناراحت شدم هم اجاره بدی هم طرف خونت هم بیاد مگ وظیفه منه پیرزن مردم رو نگه دارم

2706