2737
2739
عنوان

میخوام بدونه شوهرم برم مسافرت

808 بازدید | 39 پست

سلام چند ماهه عقدم هنوز زیر یه سقف نرفتیم خانوادم میخوان برن خونه ی داییم اینا یه شهر دیگه ان شوهرم نمیتونه باهامون بیاد مرخصی نداره بهش گفتم منم برم گفت برو مشکلی نیست صدبارم بهش گفتم گفت برو مشکلی ندارم خلاصه که امشب بهش گفتم بیا خونمون چون فردا میخوایم بریم گفت باشه بعدش پشیمون شد گفت نمیتونم بیام ببخشید کار دارم ولی من ناراحت شدم یعنی انقد بی ارزشم که نیاد پیشم کار خاصی ام نداره باشگاه میره یا با دوستاش کار داره بعد میگه فردا رفتی برو خونمون از خانوادم خدافظی کن😊بنظرتون برم واسه خدافظی یا نه فقط شوهرم نیست تا شب سرکاره الان من ناراحتم که نیومد پیشم بنظرتون مهم نباشه برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چرا شوهرت نیومد پیشت؟

نکنه خانوادش چیزی بهش گفتن که نرو و باید بیاد از ما خدافظی کنه؟

پسر وابسته ایه؟

بنظر منم نمیخواد بری خونشون، منم عقد بودم با خانوادم تنها مسافرت رفتم و شوهرم نیومد ولی خدافظی و اینا بی معنیه

از الانم عادت ندی کلی سوغاتی بیاری، فوقش یه بسته شیرینی سوغات اون شهرو برا خانواده ش بیار ولی برای شوهرت خواستی خرید کن

خودش گفت برو نری ناراحت میشن اونوقت خانوادش دوبار رفتن سفر از من خدافظی نکردن

مگراونابفکرناراحتی شمابودن ؟ یاامشب ناراحتی شمابراهمسرت مگراهمیت داشت؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

واسه مسافرت چند روزه که حضوری نمیرن خداحافظی!

الان مامانت اینا هم راه میفتن در خونه خاله و عمو و ... خداحافظی؟؟؟

به شوهرت بگو تلفنی خداحافظی میکنم چون اونا هم که خودشون نیومدن پس همچین رسمی نیست

خودتو بیخود کوچیک نکن از الان باج نده 

بعدا میگن چرا رفت کجا رفت 

اصلا خداحافظی معنی نداره

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐

بزار ناراحت شن

گرچه ناراحتیشونم بی معنیه

از الان هرجور عادت بدی همین می مونه و بعدا تغییر دادنش سخته

خواستی زنگ بزن ولی بنظر من حتی زنگ زدنم نمیخواد

2706