2737
2739
عنوان

دوباره دعوا

367 بازدید | 60 پست

امروز با شوهرم دعوام شد سر هیچ و پوچ هرچی از دهنش درآمد بهم گفت.صبح بیدار شد دوش گرفت رفت بیرون گفتم کجا میری بعد دوسه بار زیر لب گفت میرم بیرون من میدونستم کجا میره. رفت خونه خواهرش مامانش شهر دیگس الان اومده رفته خونه خواهرش منم بهش زنگ زدم گفتم امیرعلی تب داره براش شربت بیار. خواهرش سر بدحسابی و وام باعث شده حساب ما مسدود شه اون حساب پول روشه بهش گفتم به خواهرت بگو پرداخت کنه اونم گفت باشه میگم. اومد خونه همه چیو به هم ریخت عینکمو شکست بالشت پرت کرد برام الان گردنم درد می‌کنه بدجور بهم میگه نماز روزت قبول نیس و کلی از این حرفا بهم گفت باید از خونم بری بیرون منم گفتم کجا برم با دوتا بچه خلاصه اون رفت بیرون الان بگین چیکار کنم خیلی دلم شکسته شوهرم دوسم نداره

مهریه تو بزار اجزا ادم شه

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه با دوتا بچه مگه میشه بچه ها رو چیکار کنم بعدش من که نمی‌خوام جدا شم

اره خب نمیشه باید بسازی و بسوزی 

وقتی ارومش د باهاش حرف بزن 

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2740
الان چیکار کنم؟ بهش پیام بدم؟ آخه رفته بیرون

ن اینجور چیزا رو تو پیام نگو بزار وقتی اومد خونه بگو عزیزم پسرم مریض بود اعصابم خورد شد دوست دارم تو این شرایط همراهیم کنی

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
ن اینجور چیزا رو تو پیام نگو بزار وقتی اومد خونه بگو عزیزم پسرم مریض بود اعصابم خورد شد دوست دارم تو ...

پشتم باشی یکم ترسیدم وقتی نبودی بچه هم تب داشت اومدم زنگ بزنم هم اعصاب خودت خورد شد هم من

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2706