2733
2734
عنوان

دوباره دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروزم از صبح پا شده رفته خونه خواهرش زنگ زدم گفتم نمیای خونه میگه یکم دیگه میام. بنظرت من چیکار کنم ...

خب تو نمیتونی اونو از خانوادش ببری

یا باهاش برو یا بگو زود برگرد سرش رو ب خودت گرم کن تفریح خونه پدرت اینا مهمونی و.‌

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2742
خب تو نمیتونی اونو از خانوادش ببری یا باهاش برو یا بگو زود برگرد سرش رو ب خودت گرم کن تفریح خونه پد ...

خب بهش زنگ زدم گفتم بیا هنوز نیومده. کلافم کرده از صبح دارم خودمو میخورم. والا باهاش نمی‌رم چون اون خونه بابام نمیاد. شانس آوردم خانوادش اینجا نیستن سالی یه بار میان

خب بهش زنگ زدم گفتم بیا هنوز نیومده. کلافم کرده از صبح دارم خودمو میخورم. والا باهاش نمی‌رم چون اون ...

چیبگم والا

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2740
اومد. با خانوداش رفتن پارک تو بگو با این آدم چیکار کنم؟ پسرم اومد گفت رفتم تاب بازی کردم

خب بره مگ چ اشکالی داره؟

شما خودت نمیری 

ببین این مشکل رو با خودت حل کن تو هم باشون برو یعنی چی اون نمیاد منم نمیرم تو برو بعدش بگو حالا این بار تو باید بیای خونه بابام 

مشکلش اینه که به من نگفته و رفته دارم میمیرم

الکی حرص نخور 

برو پیشش بهش بگو کاش به منم میگفتی امروز باهات میومدم تو خونه حوصلم سر رفت

الکی حرص نخور  برو پیشش بهش بگو کاش به منم میگفتی امروز باهات میومدم تو خونه حوصلم سر رفت

بهش گفتم داد وبیداد راه انداخت کلی حرف زد گفت نماز روزت قبول نیس گفت کاری میکنم خودت با پای خودت بری همش دارم گریه میکنم نمیتونم آروم شم آخه مگه چی گفتم اینجوری جواب داد

منم بچه دارم شوعرم دلش با من نیست  همش الکی دعوا درست میکنه.دعوام میکنه و...

سخت‌ترین حالت مردن اینه که شوهرت دوست نداشته باشه. امروز حرفایی ازش شنیدم که یه بند دارم گریه میکنم

2706