2733
2734

بذارین چند دقیقه توی اب در حال جوش تو قابلمه رو گاز. بعد خشکش کنین بعد سرخش کنین کمتر روغن میبره

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از قبل پوست بگیر مثل سیب زمینی خلالی ولی درشت خورد کن بزار تو نمک تو یک سبد ابکش 

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁
2731

با آب و روغن . عالی میشه . آب کم و روغن رو تو ماهیتابه بزرگ بریز و همه بادمجان ها رو قرار. بده و در ش بذار . آب باعث میشه بادمجون زود بپزه و وقتی آب تبخیر میشه بادمجون زود سرخ میشه. یه فنجون آب . فقط آب رو تو روغن داغ نریزیا. با هم قاطی کن بزار رو شعله. 

2740