2733
2734
عنوان

این دیگه چجور شوهریع

298 بازدید | 25 پست

خانوما الان یهو چیزی یادم افتاد از رفتارهای شوهرم اگه شما بودید چه عکس العملی داشتید ‌.... من زمان دوستی با شوهرم یه روز بدون هیچ مناسبتی یه عروسک با یه شاخه گل بهم داد خیلی از عروسکه خوشم میومد یه قلب هم تو دستش بود و نوشته بود for you منظورم اینه که عروسک بچگانه نبود عاشقانه بود 

بعدها که ازدواج کردیم تنها چیزی که خیلی دوست داشتم و همیشه کنارم بود همین عروسک بود شوهرمم میدونست من این عروسک رو دوست دارم ۷ سال بود داشتنش چند ماه پیش رفته بودم خونه بابام تا برگشتم دیدم عروسک و داده خواهرزادش خیییلییی بهم برخورد ولی چیزی نگفتم الان یهو یادم افتاد گفتم چرا هیچی نگفتم چون من هنوز چشمم دنبالشع 😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

شوهر منم از این رفتارا داره 

موقع ک نامزد کردیم بهم گفت برادر زادم هرکاری کرد حق ناراحت شدن نداری گوشیت که از همه وسایلت عزیزتره اگه شکستش حق نداری ناراحت شی

حقیقتا من الان بچمم گوشیمو بشکنه ناراحت میشم برادر زادش سگ کیه

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبرمومشکی۲ سابقم 💕 فندوق مامان و بابا تو راهه💖 مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake
خیلی ناراحتم که پیش نگرفتم  بچه خیلی کوچیک بود اصلا با عروسک هم هیچوقت ندیدم بازی کنه چند ماهش ...

الان بگیرش خب بگو من فکر کردم گم شده بعد فهمیدم اینجاست

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706