2733
2734

حالا من اینقد به بچه هام میدم که جایی بریم اصلا از این اخلاق ها ندارن فوقش چندتاشکلات بخورن

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مامانش چی میتونه بگه؟

بگه نخور؟ اونم‌میگه باشه چشم 😂

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2742

این بچه ها ک مامانشون جمعشون نمیکنن واقعا رو مخن نمیتونن بچه نیارن ک رو اعصاب بقیه راه برن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                              سپاس یزدان دختری ایرانی ام/یگانه پرستم  اهورایی ام      بی نام تو وطن نیز نام و نشان نداردکوروش بزرگ♥️      چو غرش شیران گذشت و رفت عوعوی سگان شما نیز بگذرد
2738

باید پدر و مادر حواسشون باشه و به بچه بگن

من یادمه همیشه بابام بهمون می گفت رفتیم مهمونی هر چیزی آوردن پذیرایی بیشتر از یکی برندارید 

این مدلی غدا بخورید 

اینطوری صحبت کنید

از میزبان تشکر کنید

و...

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

قیافه شما دیدنی بوده اون لحظه😂😂🙈🙈

باید مادرا بهشون بگن دیگه.. قبل از مهمونی بگن عزیزم از هرچیزی یه دونه بردار و بخور

بهترین راه اینه که هرچی مثلا میوه یا شیرینی یه دور بچرخونی بعد ببری.. رو اوپن و جلو دست نباشه

پارسال یادمه ما میزاشتیم رو میز... پسر خواهرشوهرم یه ظرف پر شکلات خورد... باورت نمیشه اخرش چندتا برداشته بود تو جیبش هم گذاشت

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
خونه مردم خودتو باید خفه کنی بچه خودت همچین حرکتی بزنی هیچی نمیگی

چرا میگم ابرومونو بردی😂😂

ولی خودم اینطور نیستم مهمون بیاد خونمون زیاد بخوره ناراحت شم میگم نووووش جونت گوشت بشه به تنت بچن دیگه نباید سخت بگیری 

ماهم یه بچه ۳ ساله داریم تو فامیل 

قد یه آدم بزرگ میخوره 

من نگران خوراکی ها نیستم نگران اینم که خودش حالش بد نشه 

ولی مامانش میگه تحرکش زیاده وطوری نمیشه

شما هم سخت نگیر. خوراکی برای خوردن دیگه 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
نوشجونش چقدر خسیسی نیار اگر دلشو نداری مهمونت بخوره

این بچه تربیت درست ندیده وگرنه یه یه کیلو شیرینی ضرر آنچنانی به میزبان نمیزنه فقط آدم بدش میاد که طرز تربیت نادرستش

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
2706