2733
2739

دوستم یکی خاطرخواهش بودم شدیدا

برای دوستم همه کار کرد چندین سال به آب و آتیش زد اما دوستم بهش جواب مثبت نداد 

خلاصه دوستم بعد تصمیم گرفت با یکی دیگه ازدواج کنه 

پسره اومده بود پیش دوستم و به دوستم گفته بود؛

من به عنوان کسی که دوست داشتم همه تلاشمو کردم

حتی بیشتر از آنچه که باید تلاش می‌کردم 

تو الان مطمئنم هستی که هیچکس تو دنیا اندازه من دوست نداره و تو براش باارزش نیستی 

در هر صورت تو با هر دلیلی که برای خودت داشتی منو قبول نکردی

اما الان که میخوای واسه همیشه امید رسیدن من به تو رو ناامید کنی برای همیشه بری

فقط یک جمله از من یادت باشه 

«اگر روزگاری راجب من پشیمان شدی هیچ وقت به خودت این حقو نده که لیاقت یک فرصت دیگه از سمت منو داری»

خلاصه این جمله تبدیل شد به ملکه ذهن من بنظرم خیلی‌ درسته برای آدمای که میرن از زندگیمون یا دارن بهمون بد می‌کنن یا... چند ساله همیشه به کار میبرم 

به همه اشون میگم« اگر روزگاری پشیمان شدی هیچ وقت این حقو به خودت نده که لیاقت فرصت دیگه از سمت منو داری»

دوستم بعدا که شوهرش بهش خیانت کرد و جدا شدن پشیمان شد می‌گفت فلانی واقعا دوستم داشت 

اشتباه کردم اما همیشه این جمله رو یادش می‌افتاد که بهش گفته بود و هیچ وقت سمت پسره نرفت با اینکه هنوزم پشیمانه

پسره اونموقع متن یه کتاب معروف و حفظ کرده بوده گفته

الان بره قبول میکنه اگر مجرد باشه🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قسمتش بوده دست خودش نیست ادم وقتی از کسی خوشش نیات نمیتونه خودش رو مجبور کنه الهی که دلش شاد باشه و خیالش راحت چه با ازدواج چه بی ازدواج

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 
2731

منو باش دوساعت دارم با دقت میخونم 

یعنی اونایی که باذعشقشون ازدواج کردن خیانت ندیدن؟؟؟

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
پسره اونموقع متن یه کتاب معروف و حفظ کرده بوده گفته الان بره قبول میکنه اگر مجرد باشه🤣

پسره باورش این بود چون دوستم با این که پسره هنوز مجرده

دوستم دو ساله جدا شده 

پسره با اینکه فامیلشانم هست اطلاع داره از‌همه چی هیچ وقت سمت دوستم نیومده حتی در حد یک اشاره تو این ۲ سال 

باد کتابخانه نیمه شب افتادم احتمالا با پسره هم که میرفت یه جا خسته میشد ازش

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2740

واقعیت اینه قبل از ازدواج باااید چشم هارو باز کرد و به کسی که تعلق خاطر داری جواب مثبت بدی

نه کسی که بهش علاقه نداری

این جمله زمانی درست هست که از نظر دو طرف این رابطه تعریف شده باشه

اون خانم هیچ اشتباهی نکرده بلکه کار درست همین بوده که به کسی که اینهمههه باهاش در ارتباط بوده و بهش علاقمند نشده، جواب رد داده

چون تو زندگی اون اقا قرار بود اسیب ببینه و مشکلات از اینجا شروع میشد...

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
قسمتش بوده دست خودش نیست ادم وقتی از کسی خوشش نیات نمیتونه خودش رو مجبور کنه الهی که دلش شاد باشه و ...

خب آره زور نیست 

پسره هم عاشقش بود مجبورش نمی‌کرد فقط تلاش می‌کرد دلشو به دست بیاره

ولی وقتی نخواستی و گذاشتی رفتی 

هیچ وقت نباید دیگه بخوای حتی اگر پشیمان شدی 

منو باش دوساعت دارم با دقت میخونم  یعنی اونایی که باذعشقشون ازدواج کردن خیانت ندیدن؟؟؟

بحث من اون نیست 

من چکار دارم

بحث اصلی من اینه 

وقتی رفتی وقتی یکیو نخواستی و زیر پا گذاشتیش

باید هیچ وقت به خودت حق اینو ندی که برگردی 

2706