2737
2739
عنوان

ختم صلوات هدیه ب حضرت ام البنین 💚⁦✨

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 323 پست
@کنکورکنکور     @عطر_رویا     @اوج_آسمان     @پشمایحاجعبدالله ...

سلام خواهر جون 🌼 

ممنونم که تگ کردین عزیز جان، حاجت روا باشی ان شاء الله عزیزم 🌼❤️💚😘

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

الحمد لله کما هو اهله

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام عزیزم ۱۰۰‌تا‌من‌میخونم التماس دعا

قبول باشه عزیزم 😘

ان شاءالله حاجت روا بشی بحق حضرت ام البنین 💚 🌱

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهر جون 🌼  ممنونم که تگ کردین عزیز جان، حاجت روا باشی ان شاء الله عزیزم 🌼❤️💚😘 الله ...

قربونت⁦❤️⁩

قبول باشه عزیزم 😘

ان شاءالله حاجت روا بشی بحق حضرت ام البنین 💚🌱

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

😍🌸 ۱۴ 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2742
😍🌸 ۱۴  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ...

قبول باشه آبجی گلم 😍😘

ان شاءالله حاجت روا بشی بحق حضرت ام البنین 💚🌱

ممنونم عزیزدلم 😘 قبول باشه⁦❤️⁩ ان شاءالله حاجت روا بشی بحق حضرت ام البنین 💚🌱

قربونت. ۲۰۰ تا دیگه هم فرستادم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
قبول باشه آبجی گلم 😍😘 ان شاءالله حاجت روا بشی بحق حضرت ام البنین 💚🌱

ان شاءالله 

شما هم همینطور 🌸🌱😊

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
قربونت. ۲۰۰ تا دیگه هم فرستادم

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2740
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

🩵🩵🩵

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2706