2733
2734
عنوان

واکسن ۶ ماهگی

125 بازدید | 10 پست

بعد از این واکسن ۶ ماهگی باز چند ماهگی داره بچم ؟

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یک سالگی  واکسن سختیه یک سالگی؟؟

واقعا سخته یعنی چطوری مثلا ؟🙄😮

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
واقعا سخته یعنی چطوری مثلا ؟🙄😮

ن عزیزم میگم سخته ۱ سالگی یا ن؟؟

اخه پسرم شنبه واکسن ۱ سالگی داره

شما کوچولوتون اذیت نشد با این واکسن ۶ ماهگی

خدا جونم مراقب تو دلیم باش🌱 به خودت سپردمش😍🤍
ن عزیزم میگم سخته ۱ سالگی یا ن؟؟ اخه پسرم شنبه واکسن ۱ سالگی داره شما کوچولوتون اذیت نشد با این وا ...

ن خداروشکر واسه واکسن های دیگ خیلی اذیت شد ولی واسه این ن از شمام انشالله اذیت نمیشه نگران نباش 

2740
ن عزیزم میگم سخته ۱ سالگی یا ن؟؟ اخه پسرم شنبه واکسن ۱ سالگی داره شما کوچولوتون اذیت نشد با این وا ...

ولی حتما قبل واکسن بهش استامینوفن بده که تب نکنه منم دادم ۶ کیلو بود منم بهش ۱۲ قطره دادم از این پاراکید اسمشه اونا خوبه دوبرابر وزنش قطره میدی 

ولی حتما قبل واکسن بهش استامینوفن بده که تب نکنه منم دادم ۶ کیلو بود منم بهش ۱۲ قطره دادم از این پار ...

من از بهداشت ک پرسیدم جالبه میگن اصن ب هیچی نیاز نداره واکسن ۱ سالگی و هیچ تب و اذیتی نداره

ولی ۶ ماهگی پسرم خیلی اذیت شد

خدا جونم مراقب تو دلیم باش🌱 به خودت سپردمش😍🤍
من از بهداشت ک پرسیدم جالبه میگن اصن ب هیچی نیاز نداره واکسن ۱ سالگی و هیچ تب و اذیتی نداره ولی ۶ م ...

اها من نمیدونستم شاید برای هر کسی ی جوره دیگ 🙂