2737
2734
عنوان

در موردطلاق کمک میخام

60 بازدید | 6 پست

ده ساله ازدواج کردم ی دختر 7ساله دارم کارآموز وکالتم شوهرم خیلی بد اخلاق و بی درکه از اول زندگی دلم میخاس ازش جدا شم اما از حرف مردم و واکنش اون و خانوادش میترسم آخه خیلی خوب بلدن بی آبرو بازی در بیارن و یکی رو رسوا و اذیت کنن با خودم میگم‌من ک صب کردم دو سال دیگ هم صب کنم ک دخترم نه سالش شه حضانتش رو بگیرم و خودمم رو پا خودم وایسم تا اون موقع از طرفی شرایط زندگیم اونقد بده ک هر روز دارم از طرف شوهرم اذیت میشم و میترسم تا اون‌موقع این فشار عصبیا باعث بشه جنون بگیرم و دیوونه شم ب نظر شما چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مگه نمی‌دونی دخترت نه سالش بشه از مدار حضانت خارج میشه و ولی قهریشم باباشه؟

امدیمو در خونه رو رو بچه نه ساله بست گفت نمیذارم هیچ جا بره . چیکار می‌کنی؟

نه رای الزام به تحویل طفل می‌تونی بگیری چون دادگاه میگه این دیگه طفل نیست نه میتونی بچه رو به زور ازش بگیری

چرا مهریه دارم ولی انقد مال دنیا براش با ارزشه ک نمیخام چیزی ازش با خودم ببرم از طرفی میخام در قبال ...

خب ببین عزیزم شما در مرحله ی اول باید مهریه تو اجرا بزاری که بتونی ی خونه کوچیک براخودت و بچه ت داشتخ باشی. بعد با بقیه ی مهریه ت باهاش معامله کن و طلاق و حضانت بگیر. واینکه حتما با یهمشاوره ی حقوقی مشورتکن راه های بیشتری سرراهت میزاره دادگاهها مشاوره هاش رایگانه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه