2752
2734
عنوان

برای پس انداز سکه بخرم یا طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 52 پست

ببین صندوق طلا اینجوریه

یک شرکت مثلا سرمایشو ۱۰۰ کیلو طلا میخره، بعد اونو به قسمتای ریز تقسیم میکنه به اسم واحد، مثلا این شرکت یک میلارد واحد طلا داره بعد قیمت هر واحدش مثلا دو هزار تومنه

هر کی متناسب با پولی که میخواد سرمایه گذاری کنه میره واحد طلا میگیره( البته نباید زیر ۵۰۰ هزار تومن باشه) حالا سرمایه پول شما طلاست

طلا گرون شه قیمت واحد شمام گرون میشه ارزون بشه ارزون میشه

خوبیش اینه نیازی نیست حضوری جایی بری و همچنین کارمزد خیلی پایینی داره در حد چند ده هزار تومن

طلای شکسته 

طلای شکسته رو خودشون قیمتشو تعیین میکنن یا مثلا میتونم برم بگم به اندازه ی انقدر گرم میخوام؟

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله الان سر ماه حتی ۱ میلیونم اضاف بیارم میریزم تو صندوق طلام الان حدود ۳۰ گرم طلا دارم

اگر بفروشیش مبلغش میاد به حسابت یا فقط در حد مجازی میشه جابجاش کرد؟

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
2731
بنظرت بین انگشتر و سکه کدومش بهتره برای پس انداز؟

بعضیا دوست دارن از اون پس انداز استفاده هم بکنن، طلا می‌خرن که استفاده بشه

بعضیا واسشون مهم نیست سکه می‌خرن

ولی طلای نو اجرت و ... بالا هست گرون در میاد واسه پس انداز ارزش نداره، واسه پس انداز طلای دست دوم بهتره

یا طلای شکسته، که البته قابل استفاده نیست، ولی واسه پس انداز خوبه 

مثلا هر ماه چقدر داری ؟مجردی یا متاهل؟بگو راهنمایت کنم

هرماه در حد دو سه تومن میتونم پس انداز کنم . مجردم . خیلی‌کمه ولی خببب🤦‍♀️

بعضیا دوست دارن از اون پس انداز استفاده هم بکنن، طلا می‌خرن که استفاده بشه بعضیا واسشون مهم نیست سک ...

من برام سودش مهم تره چون از طلا اصلا خوشم نمیاد که بخوام بندازم

هرماه در حد دو سه تومن میتونم پس انداز کنم . مجردم . خیلی‌کمه ولی خببب🤦‍♀️

در حد مجرد خوبه ببین یه کارتتو بردار بشکن بنداز دور شماره کارتشو بردار  پولاتو بریز توش مثلا ۲۰ تومن رسید برو طلا کم کارمزد بخر 

نه امروز مثلا میفروشیش تا فردا هشت صب واریز میشه به حسابت

اها خوبه پس

در حد مجرد خوبه ببین یه کارتتو بردار بشکن بنداز دور شماره کارتشو بردار  پولاتو بریز توش مثلا ۲۰ ...

اخه مشکل اینه صبر ندارم😂🥲تا میبینم یکم زیاد شده یچیز میبینم میخرم

اخه مشکل اینه صبر ندارم😂🥲تا میبینم یکم زیاد شده یچیز میبینم میخرم

وقتی کارت و بشکنی دیگه نداریش که چیزی بخری نرو بانک نگیر به نظرم...یا اصلا میتونی بزار بانک (سپرده روز شمار بلنک ملت ) پولت که زیاد شد برداری طلا بخری

2706