2737
2739
عنوان

برای پس انداز سکه بخرم یا طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 52 پست
اوووو اونقدر ندارم والا میخوام هر پولی دستم میاد پس انداز کنم خرج نشه خورد خورد .. اگه اونقد داشتم ک ...

میتونی وارد بورس بشی؟

صندوق های طلا هست که با ۵۰۰ هزار تومنم طلا بهت میدن

البته یعنی تو صندوقت طلا هست فیزیکی طلایی بهت نمیدن

در آن واحد میتونی بخریش در آن واحد میتونی بفروشی

طلا گرون بشه صندوقت گرون میشه ارزون شه ارزون میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طلای آب شده که به همین راحتی نیست

مقدار کم نمیزنن، مثلا به اندازه ۲ گرم طلا، باید سفارش بدی بعد از چند روز تحویل میگیری، طبق مقدار و پولی که داشتی

از همه جا هم نمیشه خرید چون ممکنه ناخالصی داشته باشه، باید فروشنده معتبر و قابل اعتماد باشه و ...

2728
میتونی وارد بورس بشی؟ صندوق های طلا هست که با ۵۰۰ هزار تومنم طلا بهت میدن البته یعنی تو صندوقت طلا ...

اخه تجربه ای ازش ندارم اصلا نمیدونم چجوریه🥲

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
طلای آب شده که به همین راحتی نیست مقدار کم نمیزنن، مثلا به اندازه ۲ گرم طلا، باید سفارش بدی بعد از ...

نه اصلا زیر ۲۰ گرم طلای اب شده نمیزنن برات چون روش باید کد ثبت کنن زیر ۲۰ گرم نمیشه کد ثبت کرد

طلای آب شده که به همین راحتی نیست مقدار کم نمیزنن، مثلا به اندازه ۲ گرم طلا، باید سفارش بدی بعد از ...

بنظرت بین انگشتر و سکه کدومش بهتره برای پس انداز؟

جان جدت لایک نکنننننن 🔪.                                                این کاربری دست دونفره و تاپیک ها ممکنه با هم مرتبط نباشن🫂🌱
2740
بهترین روش سرمایه گذاریه در کل تونستی در موردش بخون تجربه کسب کن بیا بورس طلا

شما خودت همینکارو کردی؟

من ۴۰ داشتم رفتم یه دستبند خریدم 

من پول درشتی ندارم ولی هرماه یه بخشی از درامدمو میخوام پس انداز کنم تو کارتم بمونه خرجش میکنم الکی هی برای دیگران کادو میخرم . خوراکی میخرم . لباس و ... اصلا هیچی نمیمونه برام😂🫢 برا همین میخوام یا سکه بگیرم یا انگشتر هرماه

نه اصلا زیر ۲۰ گرم طلای اب شده نمیزنن برات چون روش باید کد ثبت کنن زیر ۲۰ گرم نمیشه کد ثبت کرد

خب منم که همینو گفتم گفتم مقدار کم مثلا دو گرم نمیزنن

همون مقدار بالا هم اینطوری نیست که بری در مغازه بخری بیای ، باید از قبل سفارش بدی

2706