2737
2739

من دیروز برا عکس برداری از دندونام رفتم پیش یه روانی ولی روپوش سربی بهم نداد فقط محافظ گردن داد الان خیلی نگرانم به نظرتون می‌تونه خطرناک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آره خطرناکه ما ک کلی تو بخشمون گرافی داریم هیچکی به فکرمون نیس یه پاروان سریی داریم ک کلی در و دورز ...

من ی زمانی تو رادیولوژی کار میکردم بعد ک متوجه خطراتش شدم استعفا دادم،ولی برای یکبار عکس گرفتن خطری نداره

من ی زمانی تو رادیولوژی کار میکردم بعد ک متوجه خطراتش شدم استعفا دادم،ولی برای یکبار عکس گرفتن خطری ...

هم اضافه کاریامونو چنتا در میون میدن همم به فکر سلامتیمون نیستن  خب وقتی پولارو میخورین حداقل یه پاروان درست حسابی برامون بذارین

من ی زمانی تو رادیولوژی کار میکردم بعد ک متوجه خطراتش شدم استعفا دادم،ولی برای یکبار عکس گرفتن خطری ...

من ک تو ی روز ۵ ۶ تا عکس گرفتم چی؟

وای نمیرم😐😐

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2706