2737
2734
عنوان

عکس برداری از دندون بدون پوشش سربی 😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 27 پست
هم اضافه کاریامونو چنتا در میون میدن همم به فکر سلامتیمون نیستن  خب وقتی پولارو میخورین حداقل ی ...

اصلا سلامتی ادما براشون ارزشی نداره،من اوایل ک میرفتم میدیدم هرچندساعت یکبار برامون شیر میاوردن و بعدم قهوه میگفتم ایول چقدر بفکرن بعد ی مدت متوجه شدم چ اسیبی رومون میزاره اون اشعه ها و موقع استعفا تمام تلاششونو میکردن بمونم ولی من واقعا سلامتیم برام مهمتربود بااینکه حقوق و شیفت کاریم خوب بود ولی خیلی اذیت میشدم همکاری نکردن بیمارم از چشم ما میدیدن و کلی باید عذرخواهی میکردیم بابتش

من ک تو ی روز ۵ ۶ تا عکس گرفتم چی؟ وای نمیرم😐😐

جدی؟نگفتی بهشون ک تو ی روز چند تا عکس گرفتی؟!درجریان بودن و روپوش بهت ندادن؟!

نمیمیری ولی اشعه ها خیلی خطرناکه یادتون باشه اگ رفتید بیشتراز یکبار اجازه ندید بدون روپوش تو یکروز ازتون عکس برداری بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جدی؟نگفتی بهشون ک تو ی روز چند تا عکس گرفتی؟!درجریان بودن و روپوش بهت ندادن؟! نمیمیری ولی اشعه ها خ ...

واسه عصب کشی دندون رفتم

یعنب خودشون عقل ندارن بدونن؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
واسه عصب کشی دندون رفتم یعنب خودشون عقل ندارن بدونن؟

بحث عقل داشتن نیست من تو این کار بودم اصلا یادم نمیموند کی درروز چندباراومده ولی ازش سئوال میکردم امروز عکس گرفته یا ن،اگ میگف باردومه بهش روپوش میدادم یکبار اسیبی نمیزنه.ولی برای من ک در هفته سه روز کامل شیفت بودیمو درروز بیش از۱۰۰تا عکس میگرفتیم واقعا خطرناک بود

2740
بحث عقل داشتن نیست من تو این کار بودم اصلا یادم نمیموند کی درروز چندباراومده ولی ازش سئوال میکردم ام ...

واقعا پس چجوری ب من ندادن

ازم نمیپرسید اخه ۵ ۶ بار ک کم نیست یادشه دیگه

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
واقعا پس چجوری ب من ندادن ازم نمیپرسید اخه ۵ ۶ بار ک کم نیست یادشه دیگه

تو کلینیک ازت گرف یا رفتی مرکز رادیولوژی؟

اگ کلینیک بود چون عکس فقط از ی دندون میگیرن خطری نداره

تو کلینیک ازت گرف یا رفتی مرکز رادیولوژی؟ اگ کلینیک بود چون عکس فقط از ی دندون میگیرن خطری نداره

کلینیک بود