2737
2734

داداش من شب عید که صبحش سال تحویل بود بابام به سمت در می کشید از خونه بندازتش بیرون 

چون داشت بلند حرف می زد و اون لحظه هواسش به این نبود که این داره برای کنکور می خونه 

شبش بابام از خونه زد بیرون وقتی برگشت می خواست من کتک بزنه 

ولی با داداشم همچین مهربون بود تازه بوسیدش

اون وقت من کلاس رانندگی داشتم بابام یه جلسه اومده بود همراه من نمی ذاشت راننده به من یاد بده هی تو حرف مرده حرف میاورد 

بعد اتمام حرفش بهش گفتم بابا جان من دوتا اموزش نمی تونم تمرکز کنم ناگفته نماند صبحش بی دلیل اومد زد تو گوشم ازش دلخور بودم 

رسیدیم خونه شبش من تا جون داشتم کتک زد 

قلبم از شدت گریه داشت وای می ایستاد 

ماشینش یه بار نداده دست من تنها برم بیرون 

برنامه داره وقتی داداشم پزشکی قبول شد این اهن زیر پامون بفروشه برای داداشم ماشین بخره 

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سطح پایین فکر میکنن

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2728

خانواده خودم  برا هر کدوم از دا اشام پارس و ۲۰۷ خشک میخرن هر سال مول نیدن ک خشکشو یا مدل بالاترشو بخرن بعد من    فقط تامیکامو بخون اتگار قهر اندم  اینجا دیکه وای چ خبره   خدا منو مرگ بده منم ادم هستم برا منم ماشین بخرن برا پسراشون خونه میخرن ماشین میخرن بهترین جهیزیه ولی دختر رو فقققققططططط جهاز دادن گور باباش بره دیگه بر نگرده 

دیگه حقش با همون داداشت

امیدوارم یه جور تو روشون وایستاده که این بلاهایی سر من اوردن از جونشون در بیاد

اگر امضام می بینی  و دوست داشتی برای درس ،کار و ازدواج و حل مشکلاتم  صلوات بخون    کاربر قدیمی 😐 من همون بچه مردمیم که خانواده ها برای بچه مردم مثالش می زدن و می گفتن شبیهش باش😁🤪درجایگاه بچه مردم بودن هیچی نیست شاید ماهایی که همیشه پدر مادر بقیه برای بچه هاشون مثال می زدن می گفتن شبیهش باش  اما پدر مادر خودمون  قدرمون ندونستن و همیشه  جوری مهارت استعداد توانایی خلاصه همه  چیزمون رو  دست کم می گرفتن و سعی داشتن پایین بکشنمون که ما باید کل انرژیمون صرف بازیابی خودمون می شد. خلاصه که چرخه چرخه معیوبیه یکی بچه ها خوبن پدر مادر قدر نمی دونن یکی پدر مادر خوب بچه ها قدر نمی دونن.   نمی خواد  شخص با فلان جایگاه باشی سعی کن انسان باشی 
2740

اینطور که گفتی با این همه حلوا حلوا کردن داداشت باز داداشت داره از خونه میندازدش بیرون معلومه اخرش خدا خودش جواب پدرتو میده با همین گل پسرش

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
خانواده خودم  برا هر کدوم از دا اشام پارس و ۲۰۷ خشک میخرن هر سال مول نیدن ک خشکشو یا مدل بالاتر ...

دقیقا برای منم همینن

عمری حسرت به دلم گذاشتن فقط می خوان دختر از سرشون باز کنن 

بعد عروس میاد هر چی هست می خوره می بره جلوی اینا گلاب به روت میرینه !!

خانواده خودم  برا هر کدوم از دا اشام پارس و ۲۰۷ خشک میخرن هر سال مول نیدن ک خشکشو یا مدل بالاتر ...

ب خیال خودشون پسرا کار میکنن حالا اون خدااااایییی بالا سرررررر بیاد جواب منو بده ک کووووو کار پسرااااا رفتت با ماشین بالاسر کارکرها هم شد کااااارررر ؟؟؟؟؟؟؟  یا  رفتن تا ببخشید شرکت برا گرفتن پول فروش مرغ ها چ میددنم چ دردی اینم شد کاااارررر من از صبح تا شب تو خونه بابام دهنم سرویس بود بپز و بشور تو خوته شوهر گوهمم همین بود وضعم خرجم نمیکرد اصلا گور همشون    متنفررررم از زتدگیم 

اینطور که گفتی با این همه حلوا حلوا کردن داداشت باز داداشت داره از خونه میندازدش بیرون معلومه اخرش خ ...

داداشم هنوز هیچ پزشکی قبول نشده از روی درصداش و رتبه برتر شهر شدنش فاز گرفته 

و به همه توهین می کنه 

والا جامعه عوض شده نمی‌دونم چرا بعضیا هنوز روی سنتای قدیم موندن به قول یکی از فیلم ها : هیچی بدتر و خطرناک تر از سنت های غلط نیست که تو ذهن آدما جا بیوفته اونوقت اگه بخوان آدم بکشن با دل راحت میکشن .

دلم میخواد نسل همچبن آدمایی منقرض شه ‌‌‌‌‌‌‌یندارن عزیزم بعداً خودت برای خودت ماشین می‌خری سعی کن ( حتی اگه سخته ) مستقل شی( رو هوا حرف نمی‌زنم خودمم دارم تلاش میکنم میدونم چقدر سخته )

مامانت هیچی نمیگه ؟ 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
ب خیال خودشون پسرا کار میکنن حالا اون خدااااایییی بالا سرررررر بیاد جواب منو بده ک کووووو کار پسرااا ...

باید مهارت یاد گرفت مستقل شد به اینا سر نزد 

ما گناه کردیم ب دتیا امدیم ببخشید خای ه نداشتیم  😪💔

لعنت ب تمام      این  نامردیا و تبعیضا  و لعنت واقعععاااا لعنت ب دنیا دیگه ارزومه بمیرم حتی برم جهنم نمیخوام بهشتتو خدااا نمیخوام فقط منو بکش ببر راحتم کن   

2706