2737
2739
بخداوندی خدا دلیلت برای خودکشی اصلا منطقی نیست  ببخشید ولی مسخره اس هر کی بشنوه مسخره ت میکنه& ...

منی که این دردو کشیدم درکش میکنم کاش انقدر راحت قضاوت نکنین دل نشکونین 

خیلیی سخته این قضیه

لطیف و دور گریزی، مگر خیال منی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخداوندی خدا دلیلت برای خودکشی اصلا منطقی نیست  ببخشید ولی مسخره اس هر کی بشنوه مسخره ت میکنه& ...

افسرده شدم از اینکه هر روز باید رفتارای مزخرفشونو تحمل کنم خستم😭

بخدا یه جوری رفتار میکنن من آدم فضاییم😭😭😭

2731
جای من نیستی قضاوتم نکن لطفا  دردای منو هم نکشیدی پس بازم قضاوت نکن

ببین موقعی ک من مدرسه عی بودم تو کلاس هشتم ی اکیپ۶،۵ نفری بودیم بعد میخواستم مدرسمو عوض کنم میترسیدم فک میکردم کسیو پیدا نمیکنم ولی رفتم ت مدرسه دیگه نهم و شدیم ی اکیپ۴ نفره که از قبلیام بهتر بودن

مدرسه تو عوض کن کلا اخلاقاتم عوض کن محتاج اونا نباش تو نرو سمتشون ولی خودتم نگیریا باهاشون حرف بزن شوخی کن ولی تو جمعشون تورو بذار فک کنن با تنهاییت حال میکنی فک کنن متفاوتی خودشون میان

الان دیگه این همکلاسیات میشناسنت بدرد نمیخوره مدرسه تو عوض کن خودتو محتاج دوست نشون نده 

یخ فروش جهنم 😂🤦‍♀️❌🔥💥🖤🥀                                  یک عدد دالتونزی هسدم😌🔪😂😂😠💔👊🏻😎قلب سیاهو رگای سنگی۔۔۔۔۔۔ روزای دردناک شبای غمگین♡♧◇♤《■》□●○\☆¿         اگه با نظرم مخالفی *ریپ نزن* من.پایه  دعوام😜🤏🏻💤 کاربری دست دو نفره👌🏻💜 ✨🦁🇮🇷🦁✨✨✨🇮🇷✨✨✨                          🦁🇮🇷   ✨   🦁🇮🇷✨✨🇮🇷🦁✨✨✨🦁🇮🇷✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨. ✨با افتخار نژاد پرستم❌🇦🇫❌  آی ام وِری رُک

منم عین خودت بودم 

میگذره میره همش

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2740
معدلم ۱۹ هست...  نمیدونم چرا...  خب پس این دوستایی که از کلاسای دیگه پیدا کردم چطوری انق ...

خب دیگه دوست از کلاسای دیگه داری به اونا محل نده منم همین جوری بودم با تجربیا کلاس خودمون حال نمی کروم درسمم خوب بود با انسانیا دوست بود و انسانیا و تجربیا هم با هم بد بودن

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
تو شرایط اون موقع آدم باشه خیلی بهش  فشاره و سخت میگذره اگه اونا تورو در نظر نمیگیرن توام برات ...

همیشه سرمو میذارم رو میز گریه میکنم چون کسی نیست باهاش حرف بزنم😭

کاش مدرستو عوض میکردی 

من خودم تو مدرسه با دوستام که عین شما بودن خیلی اذیت شدم

...اما خیلی خوب شد که بالاخره مدرسمو عوض کردم و زندگی خیلی برام تغییر کرد

از اون زمان ۱۵ سال میگذره و من هنوزم با دوستای مدرسه ی دوم در ارتباطمون یکی از بهترین تصمیمات زندگی بود

خواهرمم بچه ها اذیتش میکردن چهارده سالشه...مدرسشو  عوض کرد هم درسش عالی شد هم حالش خوب شد با بچه های جدید

من کلاس کامپیوتر میرفتم یه عده اکیپ بودن داف یعنی جوری میومدن که مدیر آموزشگاه می‌گفت قراره برید عروسی 😂😂بعد اینا همش راجب من حرف میزدن مسخره هم شاید میکردن پچ پچ راجب من زیاد داشتن

یازدهم خب میدونی من امید نمیخوام فقط میخوام تنها نباشم😭

ببین سال بعد کنکور داری 

تو الان نهایی داری 

ازت خواهش میکنم عزیزم گلم دختر خوب بشین به درست فکر کن فقط به درست فکر کن فقط 

دوست رفیق چیه!!؟ زمونه طوریه که خواهر به خواهر رحمش نمیاد 

شاید تو خیلی ازاونا بالا تری که دوس ندارن بری باهاشون 

شاید باهم راز دارن نباید کس دیگ ای بفهمه 

من الانم که دانشجو ام بین دو کلاس میرم کتابخونه 

بزرگتر ک بشی حوصله هیچ کسی رو نداری 

میفهمم الان میگی این چرت و پرت مبگ منو درک نمیکنه تو شرایط من نیست 

میفهمم 🫂و در اخر نمتونی با ی نفر صمیمی شی؟ مگه کلاستون چند نفره ست؟ 

دیگه کنکوری نیستم  
افسرده شدم از اینکه هر روز باید رفتارای مزخرفشونو تحمل کنم خستم😭 بخدا یه جوری رفتار میکنن من آدم ف ...

بخدا میفهمم چی میگی درکت هم میکنم ولی اصلا به این کار حتی فکر هم نکن 

حتی یک نفر هم تو کلاستون نیست باهاش دوست شی ؟

2706