2777
2789
عنوان

💥💥💥معجزه دعای نادعلی😭 بیاین حاجتتونو بگین براتون بخونم💥💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 12414 بازدید | 162 پست
@نخودسیاه     عزیزجان خوبی؟ چرا نیستی؟ امروز جات خالیه اینجا

سلام عزیزم ،فدات بشم که به یادمی 

راستش تعطیلات هست همسرم خونه هست ،ومهمونی میرم زیاد وقت نمیکنم 

ممنون میشم دعام کنید ،از ته دل ،که سلامتیم کامل برگرده ،دوستای گلم دوستتون دارم ،همیشه روزای سخت پناهم اینجا بوده .تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستت طلا برا خواهر زادم بخون دعا کن خدا شفاش بده بچس🥺دعا کن خدا چشاشو خوب کنه مادرش گنا دارع😞

برا خودمم دعا کن تا عید فطر تکلیفم روشن شع🌹🥺

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

اتفاقی تاپیکتو دیدم ت گوگل 

تورخدا خیلی دعا کن اسی 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

برام دعا کن عزیزم مشکل پوستی گرفتم لطفا برام دعا کن بهبود پیدا کنم انشاالله خدا خیرت بده🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
دستت طلا برا خواهر زادم بخون دعا کن خدا شفاش بده بچس🥺دعا کن خدا چشاشو خوب کنه مادرش گنا دارع😞 برا ...

برای شما و همه کسایی که اینجا پست گذاشتن

سوره واقعه و توحید و هفت بار یاالله خوندم

إن شاءالله حاجتتون روا بشه

به حق این شبهای عزیز

عزیزم برا منم دعا کن که به هم زودتر برسیم

یه عددنومزد دارم که تمام منه:)🤍درخواست دوستی به هیچ عنوان ندید و قبول نمیکنم با تچکر....اگه مقدوره برای حاجتم صلوات بفرستید 🦋

سلام 

انشالله همتون به خواسته های دلتون برسین

برای همتون دعا میکنم حتما

لطفا شمام بین دعاهاتون برای منم دعا کنید که امسال پزشکی بیارم:) 

چون تنها شانسیه که دارم... 

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
استارتر اگردل تون خواست اگر خواستین میشه برای حاجت من م دعاکنی!!میشه دعاکنین ماهم تابرج۳سال۱۴۰۳ یعنی ...

انشالله پای تک تکشون امضای خدا باشه

برات حتما دعا میکنم گل🙂🌸

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
2801