2737
2734

سلام خانوما

من میخوام برای حاجت خودم و شما ۷ بار دعای نادعلی بخونم

شما هم اگه میتونین برای حاجت من و خودتون بخونین🌹🌹

شاید خدا دعای منو در حق شما و دعای شمارو در حق من اجابت کرد🫂

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

توروخدا منو دعااااا کن به عشقم برسم باهم ازدواج کنیم بیاد خواستگاریممم خواهش میکنمممم همه چیوووووو به جون میخرم و تحمل می‌کنم فقط بیادش 

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برای آرامش زندگیم و سلامتی همسرم و بچه هام

منم الان برای تو میخونم عزیزم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2738

@نخودسیاه      

@نون_بربریییی      

@آیه_و_آیماه      

@جان_و_جهانم      

@sssui    

دوستاتونو تگ کنین ممنونم به یاد خودتونم هستم

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو

امضام

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ازدواج عالی برای 

پردیس

عاطفه

زینب

نیلو

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

التماس دعای زیاد لطفاً برای منم دعا کن منم به نیتت میخونم انشالله حاجت روا بشی

التماس دعای خیییلی زیاد🙏

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
@نخودسیاه       @نون_بربریییی       @آیه_و_آیماه &nbs ...

فدات بشم

مرسی

برا رسیدن ث به ح بخون لطفا

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...
2706