2733
2734
عنوان

💥💥💥معجزه دعای نادعلی😭 بیاین حاجتتونو بگین براتون بخونم💥💥💥

| مشاهده متن کامل بحث + 11834 بازدید | 162 پست

تیچرکم

خیلی محتاج دعام

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نیت اینکه پزشکی قبول شم بخون لطفا منم برای شما میخونم

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2731

خواهش میکنم برا منم بخون امسال قبول شم شرمنده پدرو مادرم نشم...

اسمم معصومه‌س

ان‌شاءالله حاجت روا بشی عزیزدل❤️

دوست داشتی برای قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان با قلب مهربونت دعا کن                                               ‌‌‌خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم...🌱

میشه واسه منم دعا کنی؟ 🥲 دل خانوادم نرم بشه و راضی شن؟

طرفم فوق العادس همه جوره ولی بهانه و سخت گیری الکی و بیجا میکنن

دعا کن تا قبل تابستون اوکی شه برام همه چیز 

مرسی خواهر🫂

به نیت اینکه پزشکی قبول شم بخون لطفا منم برای شما میخونم

میخونم فقط قول بده دکتر شدی مجانی درمونمون کنیاااا🤪

إن شاءالله یکی از بهترین دکترای دنیا بشیییییی به حق پنج تن و نادعلی

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
2740

توروخدا برای  حرف زدن پسرم بخون. دعا کن پسرم کامل زبون باز کنه و  عادت چرخوندن از سرش بپره   خیلی محتاج دعام  دعا کن براش توروخدا

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

نادعلی معجزه میکنه ولی نه وقتی حق الناسی گردنت باشه 

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️هروقت خیلی دلت گرفت حضرت زهرا رو به محسنش قسم بده برات معجزه میکنه 🌺
2706