2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125772 بازدید | 1044 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۳۴ همسرم ۳۶

سن تون برای این درک خیلی خوبه وقتی سن کمتره اصلا همچین درکی ندارن

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
سن تون برای این درک خیلی خوبه وقتی سن کمتره اصلا همچین درکی ندارن

اره دقیقا همینم هست هرچی سن میره بالاتر ادم پخته تر میشه متوجه میشه تو مشکلات نباید کسی رو با خبر کنه زن و شوهر خودشون حل کنن این دور زمونه کسی به داد ادم نمیرسه فقط میشینن تماشا میکنن 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
فقط سکوت کن وقتی عصبیه و صداشو می‌بره بالا خودش آروم میشه و پشیمون میشه. شوهر منم تا عصبی میشه هیچی ...

منم سعی می کنم چیزی نگم،آخه جالبه اون شب گفت و گفت بعدش فرداش باهام سر سنگین و حالت قهر بود ،تازگی ها خیلی بد دهن هم شده ،خستم از دستش

2738
دیگه اگه منم حرفی بزنم بنزین رو آتیش میشه عزیزم.😢 بخاطر اینکه حرمت بینمون از بین نره سکوت میکنم بعد ...

مال من بدترین حرف ممکن رو بهم زد یه ببخشید ساده هم نگفت ،معذرت خواهی بلد نیست،همیشه من رو مقصر می دونه

پیامی نیومده برام😂😐 من هستم ولی چون خوب نبودم گفتم ی مدت با کسی حرف نزنم حالشونو بد نکنم🥺😂

من اینا پیام دادم جواب ندادی 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
من اینا پیام دادم جواب ندادی 

بیا ایتا اسکرین بده 

والا چیزی برا من نیومده گفتم شاید سرت شلوغه چون گفتی میرم سرکار

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
2706