2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125782 بازدید | 1044 پست
فقط سکوت کن وقتی عصبیه و صداشو می‌بره بالا خودش آروم میشه و پشیمون میشه. شوهر منم تا عصبی میشه هیچی ...

سخته توی دعوا ساکت بودن چطور طاقت میاری؟

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای 😂 خب ببین هنوز وقت داری رو آشپزی کار کنی، اون قضیه ام همه میترسیدن😂 چند سالته؟

خواستم رو اشپزیم کارکنم 

یهو دیدم یه تخم مرغ ساده رو سه بار سوزوندم

همونجا فهمیدم من اشپزی نکنم سنگین ترم😐💔

۱۷خورده ایم🥲

مظلوم نمایی

نتیجه میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2728
خواستم رو اشپزیم کارکنم  یهو دیدم یه تخم مرغ ساده رو سه بار سوزوندم همونجا فهمیدم من اشپزی نک ...

مم آشپزی بلد نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چرا نمی‌ترسم؟ 😂😂

ترسی نداره که بترسی

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2740
سخته توی دعوا ساکت بودن چطور طاقت میاری؟

دیگه اگه منم حرفی بزنم بنزین رو آتیش میشه عزیزم.😢 بخاطر اینکه حرمت بینمون از بین نره سکوت میکنم بعدش خودش معذرت خواهی می‌کنه.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
مهربونی و محبت به شدت لوسش کردم تا نازشو نکشی به حرف گوش نمیده😐😐😂

پس یعنی خیلی مهربون بودن هم اشتباهه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیگه اگه منم حرفی بزنم بنزین رو آتیش میشه عزیزم.😢 بخاطر اینکه حرمت بینمون از بین نره سکوت میکنم بعد ...

اه خوب کاری می‌کنی خودشم پشیمون میشه خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواستم رو اشپزیم کارکنم  یهو دیدم یه تخم مرغ ساده رو سه بار سوزوندم همونجا فهمیدم من اشپزی نک ...

بابا هنوز سنی نداری

منم ۱۶ سالگی شروع کردم آشپزی رو.. خب اولاش معلومه که نمیتونی

برا من که آشپزی خیلی لذت بخشه.. یکم روش کار کن شاید خوشت اومد

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
2706