2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125786 بازدید | 1044 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علتش می تونه این باشه که ما آدمها، وقتی در رابطه های درست قرار میگیریم، نمیتونیم درست برخورد کنیم و ...

دقیقا درسته بعضی وقتا دلم برا شوهرم میسوزه خیلی بامحبته تاحالا اسممو صدا نزده بهم میگه قلبی ولی من هیچ ایکاش درست بشم نمیدونم هرکاری بگم میکنه به حرفم گوش میده اولویتشم تو همه چی منه   ولی من نمیتکنم پاسخگو باشم 

دقیقا درسته بعضی وقتا دلم برا شوهرم میسوزه خیلی بامحبته تاحالا اسممو صدا نزده بهم میگه قلبی ولی من ه ...

💔👌

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
دقیقا درسته بعضی وقتا دلم برا شوهرم میسوزه خیلی بامحبته تاحالا اسممو صدا نزده بهم میگه قلبی ولی من ه ...

انشاله از این به بعدش را بسازید ❤🤗

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
شوهر من به آدم گربه صفت و قدرنشناسه  من یه زنم با مدیریت مالی بالا ، بچه ها را به بهترین شکل ب ...

واقعا باعث تاسف هست که چنین زنی داره ولی قدردان نیست...

💔 

تاپیک چطور ازدواج کردم   را اگر دوست داشتین مطالعه کنین ... https://www.ninisite.com/discussi ...

ممنون عزیزم خوندم به قوی بودنت افتخار می کنم که همجنس توام

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2740
محبت  احترام  کش ندادن بحث و دعوا  مهم تر از همه نیاز جنسی که هیچ وقت تو این مورد ...

ولی میگن یه موقع هایی بگین نه که قدر بدونن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
من چند سالی با یه فروردینی بودم دوران مجردی  خیلی عصبی و عجول بود و لجباز یکمم بددهن بود  ...

مرد شهریور ماهی چطوریاست؟

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
ممنون عزیزم خوندم به قوی بودنت افتخار می کنم که همجنس توام

فدای شما ❤🤝

لطف دارید🤗🙏

انشاله از موفقیت های پشت سر هم شما می شنویم💃💃

من نامزدم

ولی خب 7 ساله تو رابطه ایم

قلقش حرف زدنه یعنی مشکلی چیزی هست ما باید باهم حرف بزنیم حل کنیم

اگه سکوت کنم مطمئنم دعوا میشه😬

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
فدای شما ❤🤝 لطف دارید🤗🙏 انشاله از موفقیت های پشت سر هم شما می شنویم💃💃

واقعا نمیدونم چی بگم که شایسته شما باشه، خیلی صبور و خیلی محترمید.  ان شاءالله همیشه خوش باشید. متشکرم ان شاءالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706