2737
2739

دارم طلاق میگیرم واقعا دیگه خسته شدم خیلیا منو اینجا میشناختن چد سال بود ۹سال ما با هم نمیساختیم خونوادش خیلی دخالت میکنن من با خانوادش سر رفتارای بدشون قطع ارتباط بودم اما شوهرم گوشی و بچه ننه و عصبی و بار اخرم میخواست خفم کنه و بهم حمله کرد یعنی خیلی وقتا عصبی میشد و حمله مسکرد و بعدم کلی التماس میکنه که برگردم منم همش به خاطر زندگیم فرصت دادم 

طوری که شوهرم فکر کرده هر کار کنه من بازم برمیگردم الان یکم اس میده تو روخدا خودمو میکشم بدون تو نمیتونم و اینا دلم میسوزه یکم ج میدم میتوپه بهم و باز اون روشو نشون میده و فحاشی میکنه و توهین میکنه و تهمت میزنه. 

یعنی عوض بشو نیست 

تو رو خدا خیلی دو دلم خونوادمم خیلی دارن بهم فشار میارن میگن قسطها چی میشه ما ضامن شدیم شوهرت ممکنه بعد قسطها رو نده 

و از این حرفا 

و مامانمم حسابیییییی داره فشار میاره حسابیییییی غر میزنه من از خودم خونه دارم اما بچمو مجبور میشم بذارم پیششون برم دنبال کارام ینقدر اذیت میکمن که از جونم سیر شدم. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

منم حالم بده، ناخواسته حامله شدم 😔

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناراحت نباش

دنیا روی سرم خراب شده، از پریشب که فهمیدم دارم گریه میکنم

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

زندگیتو نمیخوای؟ 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
عزیزم اول از همه مهم خودتی و بسسسسس فقط خودت بخاطر حرف هیچ کس خودتو داغون نکن تو مهمی فقط تو

اره دیگه دلم میخواد فقط دلم به حال خودم بسوزه اما اخرش این دل لعنتی نمیفهمه و هی دلم واسه شوهرم میسوزه. 

زندگیتو نمیخوای؟ 

چرا با شوهرم و زندگیم خدا روشکر مشکلی ندارم، ولی اصصصصلا بچه نمیخوام، خدا منو بکشه راحت شم

2740

گناه داره یلحظه بهش فکر کن بدنیا اومده به تو نیاز داره دلت براش میسوزه که چرا الان ناراحت بودی

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گناه داره یلحظه بهش فکر کن بدنیا اومده به تو نیاز داره دلت براش میسوزه که چرا الان ناراحت بودی

اشکام بند نمیاد از غصه، دلم داره میترکه کاش بمیرم

عزیزم برات دعا میکنم خدا کمکت کنه

خدا به دل مهربونت نگاه کنه

نگو اینا بچه خیلی خوبه مطمئنم ک یواش یواش مهرش ب دلت میوفته

دلم میخواد سقط بشه

2706