2733
2734

کی اینجا تنبلی داشته و باردار شده؟ بعد چندوقت اقدامممم؟؟؟

من ازمایش هورمونی دادم ولی پریود نبودم ازمایشمو با سونو دکتر دید گفت تنبلی نداری ولی یه ساله پریودم منظم نیس سه ماه دوفاستون خوردم مرتب شدم ولی الان این ماه که نخوردم قرص ۴ روز گذشته نشدمممم

میترسمممم مبخوام اقدام کنم ولی همش ترس باردار نشدن دارم😢😭😭

برید پیش متخصص طب سنتی با مدرک از دانشگاه پزشکی،پیش کاراموزا نرید

مزاج بدنتون مشخص میکنن و بر طبق اون داروی بدون عوارض گیاهی میدن که رحم و تخمدان گرم و فعال شه و تنبلی کنترل شه

داروهای شیمیایی فقط بیشتر عوارض دارن و به محض قطع کردن دوباره مشکل ایجاد میکنن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله شدم من

۱ سال اقدام بودم

میشی غصه نخور اصلاح سبک زندگی و رژیم غذایی چاره‌شه

چون همون‌طور ک میدونیم این مرض لاعلاجه

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2728

من از مجردی داشتم اینم بگم ویتاگنوس میخوردم تو عقد باردار شدم

دوفاستون میخورین تاثیری رو سایز سینه نداشته؟؟

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
بله شدم من ۱ سال اقدام بودم میشی غصه نخور اصلاح سبک زندگی و رژیم غذایی چاره‌شه چون همون‌طور ک مید ...

اخه من نمیدونم چون ازمایشم روز سوم پریودی نبود سونو شکمی هم همین طورررر میگم شاید رو اون ازمایم نشه حساب کرد ولی من حتی سونومم خوب بود

2738
بسپار به خدا و توکلت به خدا باشه دکترا چرتوپرت زیاد میگن تو فقط از خدا بخواه  دکتر به من گفت ت ...

الهی شکر عزیزم چقدر خوشحال شدم عزیزممممم

تو الان پیش خدا خیلی عزیزی توروخدا دعا کن من پریود بشم روانم داغوووون شد دیکه😭😭😭😭

الهی شکر عزیزم چقدر خوشحال شدم عزیزممممم تو الان پیش خدا خیلی عزیزی توروخدا دعا کن من پریود بشم روا ...

میشی انشاالله نگران نباش استرس نداشته باش

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706