2733
2739
عنوان

پسری ک میخام گریه میکنه برا

421 بازدید | 41 پست

دوستان من با پسری آشنا شدم ک تک پسر هست و چهارتا خواهر داره و وضع مالی خوبی داره رابطمون جدی هست. بارها گفت ک اگ ازدواج کنم باهات. اولین ملاکم اینه ک رابطه با تو رو دوس دارم و جون میدم برا این کار وقتی ک تو کنارم باشی. حتا وقتی قهر میکنم برا رابطه گریه میکنه. و غرورشو میشکنه ب حدی ک ب التماس بیوفته. اصلا احساس میکنم حوصلشو ندارم چون منو فقط برا رابطه میخاد.از چهره و هیکل حرف نمیزنه فقط مغزش تو اینه. کسی میدونه چرا اینجوره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هوله ب تمتم معنا

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

رابطه جنسی می خواد ازت تو دوستی؟

یا من متوجه نشدم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2740

یعمی اینقد ازادی داری ک هروقت خواست اوکی باشی؟

یا منظورت همون سس چتو ایناست؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2706