2733
2734
عنوان

پسری ک میخام گریه میکنه برا

398 بازدید | 41 پست

دوستان من با پسری آشنا شدم ک تک پسر هست و چهارتا خواهر داره و وضع مالی خوبی داره رابطمون جدی هست. بارها گفت ک اگ ازدواج کنم باهات. اولین ملاکم اینه ک رابطه با تو رو دوس دارم و جون میدم برا این کار وقتی ک تو کنارم باشی. حتا وقتی قهر میکنم برا رابطه گریه میکنه. و غرورشو میشکنه ب حدی ک ب التماس بیوفته. اصلا احساس میکنم حوصلشو ندارم چون منو فقط برا رابطه میخاد.از چهره و هیکل حرف نمیزنه فقط مغزش تو اینه. کسی میدونه چرا اینجوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هوله ب تمتم معنا

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

رابطه جنسی می خواد ازت تو دوستی؟

یا من متوجه نشدم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2738
2706